Zvrhlost pro každého začíná a končí jinde….

  

Obrazek

může to být sex .. jídlo.. dokonce i  výstředně oblečená žena .....

   

Obrazek

 

Bohové jsou odrazem společnosti,

které předsedají a hodně vypovídají o jejích zvyklostech a morálce.

Egyptští bohové dělali všechno s nějakých jasným cílem. I sex.

Když Autum masturboval, tak proto, aby vytvořil svět

a Eset zase pojala svého muže Usíra do úst proto, aby ho oživila.

   

Obrazek

V Řecku si naopak dovedli všechno užít a netvářili se, že je to pro blaho světa. Na řecké hoře Olympu předsedal a na hemžení dole dohlížel Zeus (druhý pád, neptejte se mě proč, je bez Dia). Vládnul, ale uměl si i dopřát. Nejen nektaru a ambrosie. Když prostřídal svoje manželky (které byly někdy jeho dcerami či sestrami), neváhal si vyhlédnout nějakou nymfu nebo pohlednou Řekyni z lepších kruhů. Provdaná nebo panna, svedl ji a opustil. A jak je sváděl? Různě. Třeba v podobě manžela (jak nudné), bohyně (zajímavější, vzpomeňte, že lesbická láska má své jméno podle řeckého ostrovu Lesbos), jako oblak, déšť nebo oheň (romantické, ale asi ne příliš uspokojivé), coby labuť, orel, had nebo býk (docela vzrušující), v pololidské a polozvířecí postavě satyra (něžné chlapské pazoury, ale jinak pěkný kozlík). Na vlastní žádost jedné z princezen se dostavil ve své božské podobě blesku a sežehnul ji (totální orgasmus).

  

Obrazek

 

Zeus měl slabost i pro hezké chlapce. Jinocha Ganymeda si vzal dokonce na Olymp jako číšníka a učinil ho nesmrtelným, aby si měl v čí náruči odpočinout od ženského hašteření manželek a nářků svedených. Pro starořeckou mytologii i společnost platí, že muži jsou nadřazeni nad ženami a největší zlo přišlo na zemi skrze ženu Pandoru

 (ale pozor, všechny ty špatnosti, co přinesla, měla od chlapů: lež a úskočnost od boha Herma a skříňku plnou zla od Dia).

 

 

   V anglickém Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale pouze v obchodech s tropickými rybičkami ;)

 

Obrazek

  

V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvod: podle guamských zákonů se panny nesmějí vdávat.


V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého cizoložnického manžela, musí to ale udělat holýma rukama. Oproti tomu jeho milenka může být zabita jakýmkoli způsobem.


V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex pouze se svým mužem a když je to poprvé, musí být v pokoji přítomná její matka jako svědek celého aktu.

 

Obrazek

 

Život je jako žebřík do kurníku .. krátký a posraný.

Tak proč přemýšlet  co je zvrhlost....

  

Obrazek