Jedna velká náhoda 

V pátek jsem se rozhodl, že půjdu k vodě, po dlouhé době totiž vysvitlo sluníčko a být pořád doma v paneláku to je prostě otrava. Sbalil jsem si věci a vyrazil, mám nádherné místečko u řeky, kde je klid a pohoda, kde moc lidí nechodí a kde se můžu opalovat jen tak.

             Vyšlo to parádně, byl jsem na místě první, kdo taky by byl ve čtvrtek ráno u vody, že? Všichni jsou v práci, to jen já jsem výjimka, dostal jsem nařízeno vzít si dovolenou. A tak si lebedím na adama a vystavuju každou část svého těla sluníčku. Ovšem idylka netrvala dlouho, slyším, jak sem někdo jde a je jich více. Skupina mladých děvčat se hrne přímo tam, kde já mám své místečko. A slyším jejich zklamání. „ Jé holky, tady už leží nahý chlap!“ volá jedna z nich zklamaně, a ptá se ostatních: „Co budeme dělat?“ Na chvíli se zarazily a po chvilce debatování se rozhodly mne ignorovat a zůstat. Nenápadně koukám po nich, jak se svlékají ze šatů do plavek, jsou každá jiná, jedné se pod plavkami tyčí takové malé drzé špičaté kozičky, druhá nemá skoro žádné, třetí je má, to jsou kvalitní trojky si tipuju, však je taky trošku oplácaná, další je má podle mne tak akorát, možná trošku pevnější by se mi líbily… Prohlížím si jejich prdelky, jak se hezky pod plavkami vlní. Jsem z toho unešený, taková krása. A musím se trochu mírnit, cítím, že mi začíná nějak tuhnout, nerad bych je vylekal, to by mi mohly odejít! Za chvíli už má každá své místečko a taky se opalují, cosi si mezi sebou štěbetají, ale nevěnuji tomu pozornost, sluníčko krásně hřeje a já usínám. Budí mne zvuk otevíraného šampaňského. Od děvčat slyším přípitek: „Tak na ty naše maturity!“. A já je podezříval, že jsou za školou. Nezůstává u jednoho šampusu, však jich je taky dost. Povídají si a pijí. Sem tam se na ně podívám přes knihu, kterou čtu, to abych nebyl nápadný.

             „Kdo nejde do vody je zrádkyně“ slyším od vedle a všechny se hrnou do řeky, voda je celkem studená tak se to neobejde bez nějakého toho výskotu, navíc se stříkají, mládí si to umí užít. Za chvíli jdou z vody, pozoruju jak se jejich těla lesknou, parádní podívaná!. „Holky, ty plavky studí, tomu nahému je hej, já nevím jak vy, já si vršek sundávám“ sděluje jedna z nich, zrovna ta, co má ty drzé malé kozičky, ostatním. Ostatní ji následují, povídají, že stejně krom mne tu nikdo není. Tipuju, že alkohol působí a jsem tomu rád, budu mít na co koukat celý den. Však je to taky pastva pro oči, za chvíli zjišťuju, že na ně neomaleně civím. A ony z toho mají legraci, šeptají si, sem tam se podívají mým směrem a smějí se. Šampáňa už nebouchají, přešly na víno jak sleduju.

              Když jdu kolem nich do vody, tak se dívají jak se mi houpá, chichotají se a vyměňují si slovní obraty. Přiznávám, že než jdu, tak si ho trochu postavím, aby byl větší, ne však moc abych nebyl za úchyla, stačí jak se na ně kouknu a jde to samo, musím se spíše brzdit. A koupat se chodím co chvíli, to se musím zase přiznat! A ani netuším jak ten čas letí, už jsou skoro 2 hodiny po obědě a já neměl skoro v ústech ani sousto. Rozdělávám tedy ohýnek a opékám si své párečky. A pořád sleduju, co holky. Jedna z nich jde ke mně , sakra, zrovna ta, co nemá nahoře skoro nic. S konzervou v ruce, jestli prý nemám otvírák, že ony na něj zapomněly. Otevírám jim ji nožem a jak ji otevřenou konzervu podávám zpět, oko mé spočine na její buchtičce! Nádherně se rýsuje pod jejími plavkami, krásně plná a oblá s výraznou čárkou, do které se ji ty plavky zařízly. Nadávám si do debilů, že jsem si toho nevšimnul dříve!

              A tak den příjemně utíká, děvčata si užívají vody a slunce, já navíc báječného výhledu do krajiny. Ale vše jednou končí, děvčata se oblékají a odcházejí pryč. Zůstávám sám, nikde nikdo, jen já, šumění větru a hukot vody. A taky mi z té celodenní podívané pěkně hučí v klacku. Vybaví se mi ta zaříznutá kachnička a je rozhodnuto, prostě si ho vyhoním! Krásně mi stojí, já si vybavuju jednotlivé krásné pohledy na mladá těla z celého dne a hezky si to užívám, jednou rukou si mačkám koule a druhou rytmicky přetahuju předkožku svého penisu. Orgasmus je nádherný, cítím každý kousek povrchu žaludu, stříkám se zavřenýma očima….

              „Ví tvoje máma, že si ho u vody honíš?“. Krve by se ve mne nedořezal! Úplně jsem přestal vnímat okolí a zjišťuju, že nevím jak dlouho, ale koukala se na mne Pavla,  nejlepší mámina kamarádka! „Šlo ti to od ruky“, povídá, „já jdu na procházku se psem a koho nevidím jak si hraje se svým brčkem! Kolik ti je let?“ ptá se. Moc dobře ví, že mi je 25! „Víš co? Aby sis ho nemusel v sobotu honit, stav se u mně večer tak kolem 19té a něco vymyslíme, jo?“  Je jí sice asi 55 let, ale je pořád strašně sexy, netuší, kolikrát jsem si ho za mlada honil a představoval jsem si ji u toho. Přikyvuji a koktám ze sebe, že se zastavím. Odchází a nechává mne ještě celého červeného od hamby stát. Už mám dnešního opalování a koupání dost, balím si věci a mizím do svého bytu.

              Je tady sobota, budím se celkem brzy ráno, jsem celý v očekávání večera. Dopoledne mi nějak nakonec uteče, vleče se ale neskutečně. Po obědě začínám s přípravou na večer, okoupu se, oholím se a vyholím se všude, abych byl krásně hladký. Hezky si dávám záležet.

Když se vyholuju, tak mi vzrušením krásně stojí. Když jsem se vším hotov tak zjišťuju, že mám ještě spoustu času. Pouštím si nějaký film ale vůbec se na něj nedokážu soustředit. Konečně je čas vyrazit, zamykám za sebou dveře od bytu, jdu dobrodružství vstříc.

              Zvoním, chvíli se nic neděje, že by si ze mne „vystřelila“? Ale ne, už slyším jak jde otevřít. „Pojď dál“ zve mne „Máme sice nečekanou návštěvu ale aspoň to bude zajímavější!“. Zůstávám stát jako opařený sloup, tohle jsem tedy nečekal, myslel jsem, že bude sama doma a oni tam jsou ještě navíc další cizí lidé. Vidí to na mne a uklidňuje mne, „Neboj to bude v pohodě, přece se nebudeš bát!“. Jdu tedy dovnitř za ní, vede mne do obývacího pokoje. Tam už sedí její manžel Honza a návštěva, tu návštěvu znám, Katka a Mirek, sem tam se chodí opalovat taky nazí k vodě.  Katka je asi stejného věku jako Pavla a pěkně oplácaná na správných místech. Zdravíme se, třeseme si rukama a sedám si, Pavla mi nalévá víno.

              „Představte si, co se mi onehda stalo“, povídá, „venčím psa a vidím tady mladého, jak si ho pěkně mastí!“  Tak tohle jsem nečekal, jsem rudý jak rak, všichni ostatní se smějí. „Co se stydíš? Vždyť na tom nic není, to dělají všichni!“  povídá Honza. „ S námi se mladý chodí opalovat ale nikdy nám nic takového nepředvedl“ smějí se Katka s Mirkem. Krčím se více a více do křesla a piju víno. Pavla s Katkou si něco šeptají a pak mi Pavla povídá „ Je strašné horko, nechceš se svléknout? Rády se na tebe podíváme.“ „Co se stydíš, u vody jsi taky nahý.“ přihřívá si polívčičku Katka, „tady to je sice trochu něco jiného jak u vody, ale je to skoro stejné, no tak, dělej.“  Víno už trochu působilo tak jsem si řekl, že nahého mne už stejně všichni viděli tak co. Začal jsem si sundávat tričko.“Nespěchej, pomalu“, povídá Katka, „to nejsou závody“.  Cítil jsem se trapně, ale taky jsem začínal být trochu vzrušený. Pomaličku jsem si sundal triko. Nejsem žádný „vazbič“ ale trošku sportem vypracovaný ano, tak se na mne dá kouknout. Kalhoty následovaly triko, zůstal jsem jen v maličkých slipech, ve kterých se vše rýsovalo. „ Slipy, slipy“, skandovaly Katka s Pavlou. Pomalu jsem je sundal a stál před nimi jak mne pánbůh stvořil. Všichni si mne prohlíželi a kvitovali, že jsem slušně vybavený a vysportovaný. „Podej mi šátek,“ povídá Katka Pavle „zavážu mu oči.“ A už se ke mně blížila. Prsten mi přejela po penisu, který se mi okamžitě postavil a stál jako tyč. „Hezký“ komentovala to. Pavla jí podala šátek a Katka mi zavázala oči. Sem tam přitom zavadila tělem o můj napružený penis. „Tak, už nic nevidí povídá“ Katka. V tom okamžiku mi něčí ruka pěkně silně zmáčkla koule, ale přesně tak aby to nebolelo a bylo to příjemné a pak mi je ta samá ruka začala pěkně masírovat. Sténal jsem rozkoší a tipoval, jestli to je Pavla či Katka, v každém případě se vyznala. Chvíli na to mi jiná ruka začala pomaličku pumpovat mým ztopořeným ocasem, pomaličku a jemně, tlačila na nejcitlivější místa. Nečekal jsem takovou slast. A najednou to na mě přišlo, koule se stáhly, penis napnul a stříkal jsem slastně sténaje celý prohnutý tím nádherným pocitem. „Trochu rychle ne mladej?“ komentoval můj výkon Honza. „Na, utři to po sobě“, podávala mi Pavla utěrku a rozvázala mi oči. Viděl jsem na svůj ještě zpola ztopořený penis, ze kterého visela poslední kapička spermatu a na konferenční stolek, jenž byl přede mnou a na tu dávku co jsem vystříkal, celá byla na něm. Hezky jsem všechno po sobě uklidil. „ Běž si ho umýt“, povídá Pavla,“ a pak se sem vrať ale neoblíkej se, jestli chceš tak si na sebe vezmi ty svoje mini slipy!“. 

              Šel jsem a umyl jsem si ho, slipy jsem si už neoblékl, když už proběhlo co proběhlo tak je jedno, jestli jsem nahý nebo ve slipech. Když jsem se vrátil do pokoje, byli všichni ve spodním prádle. Ostatně, bylo celkem teplo. „Jak se ti to líbilo?“ ptá se mne Pavla. „Bylo to úžasné“, odpovídám, „smekám děvčata před vaší dovedností.“ Obě se začaly strašně smát. „To my ne, to tě tak parádně udělali Honza s Mirkem!“ Chvíli nechápu co mi to vlastně říká, všichni se smějí, pak mi to dochází.  „Tak tomu nevěřím ani omylem“ povídám. Honza se zvednul ze sedačky a zmáčknul mi koule, tenhle stisk jsem fakt poznal! „Pánové, smekám tedy před vámi“ povídám „ nikdy by mne nenapadlo, že to jste vy!“. Sedám si a beru do ruky sklenici s vínem. „Můžeš ještě?“ ptá se mne Katka. „Nevím,“ odpovídám ji „uvidíme“. „Co by nemohl, je v nejlepších letech“ komentuje to Honza. „Chceš se k nám přidat?“ ptá se mne Katka, „byl by jsi náš chlapeček pro potěšení.“ Přemýšlím, co by to potěšení všechno obsahovalo. „Neboj, nikdo tě neodblaní“ povídá Mirek „na to my tady nejsme.“ Souhlasím, chci být tedy jejich potěšení. „Budeš poslouchat“ povídá Pavla „jdu pro výbavu“. Za chvíli se vrací s krabicí. Vytahuje z ní obojek a připíná mi ho kolem krku. „Uvidíš, že se mu postaví jak bude dostávat kroužky“ povídá Honza Mirkovi. Nevím o co se jedná a tak o tom přemýšlím. Katka z krabice vytahuje provázek a karabinku. Asi mi ji připnou za obojek myslím si. „Postav se a lehce se rozkroč“ nakazuje Pavla. Dělám co rozkazuje, Katka bere do ruky kroužek a prosmýkne mi jím jedno varle, pak opatrně vezme kůži na koulích a tak dlouho tahá až jím projde i druhé. Pociťuju jak se mi vrací do penisu krev. Za prvním kroužkem následuje druhý, Katka potáhla mé koule, aby měla více místa na něj, v tom okamžiku mi stál. Netušil jsem, že to bude taková paráda když mi kroužek nasazovala, koule parádně projížděly prostorem, který kroužek vymezil. Pak mi nasadila třetí, čtvrtý a pátý. Sem tam mi ho lehce pohonila, by si kůže na koulích lépe sedla a kroužky seděly optimálně. Jako poslední vybrala z krabice kroužek menší než ostatní, opatrně mi ho nasazovala svými citlivými a zkušenými prsty až byl na místě, jak to dokázala netuším, bylo to velmi na těsno. Pak vzala od Pavly karabinku, dala několik kroužků do ní a zacvakla. Nyní jsem stál přede všemi s tuhým penisem, s kroužky na koulích a s provázkem v karabince. „Pojď ke mně“ povídá Pavla a zatáhla za provázek. Koule se mi napnuly a šel jsem za ní, aby ten tah povolil. „Pěkně poslouchá“ kvitovala Mirka „a aby taky ne, když ho tak pěkně taháš. „Nyní si sedni a koukej se“ povídá Honza, „my si tady trochu zadovádíme.“ Katka si sedla mezi Honzu a Mirka, vytáhla jejich penisy a začala jim je honit, Pavla se jen koukala jak si s nimi hraje. Pak si sedla vedle mne a jemně mi špičkou prstu jezdila po mém ztopořeném ocásku. „Líbí se mi jak ti stojí“ povídá „ hoň si ho jako u vody“. Beru si do ruky ten svůj naběhlý kolík a jemně si ho honím, ona mi jemně u toho tahá za provázek a napíná můj penis. Koukám se při tom, jak Katka ty dva honí, jak jí to jde od ruky. Pavla mne opouští a kleká si před Mirka, a saje mu jeho koule. Pak se přesunuje k Honzovi a na jeho koulích vykonává stejnou činnost. „Pojď sem, budeš mi sát bradavky“ rozkazuje mi Katka a tak si beru její velké čudlíky do úst, saju je, jazykem je opečovávám, nejprve jeden a pak druhý, pravidelně je střídám. Honza s Mirkem jsou už pěkně rozdovádění, mění si polohy s holkami, jazykem je připravují na to, že do nich vstoupí. Já stojím mezi holkami, ty si hrají s mým tvrdým ocáskem. Pavla mi s ním začíná dost prudce a rychle pumpovat, evidentně to na ní jde, za chvíli se prohýbá a křičí rozkoší, svou rukou mi silně mačká penis. Sám jsem na pokraji exploze, Katka to na mne vidí a rozkazuje mi „Opovaž se udělat, ještě není tvůj čas!“. Ale její čas už nastává, slastně vzdychá, když to na ní jde, koukám se jí při tom do očí. Taky se chci udělat, jsem na krajíčku.

              Honza si mne volá k sobě a ptá se mně, jestli chci vidět kundu jeho Pavly, přitakám, že ano, Honza ji jemně roztahuje nohy a já vidím tu její část těla, nad kterou jsem strávil mnoho chvil při honění v pubertě. Krásně růžová, trochu do fialova, nádherné středně velké stydké pysky a poštěváček na mne kouká ze své skrýše, Honza ji jemně roztahuje abych měl lepší výhled. „Líbí se ti?“ ptá se mne Pavla. „Ano“ odpovídám a polykám vzrušením. „Kolikrát sis ji představoval jak jsi si ho honil,co?“ ptá se mne Honza. To by mne zajímalo, jak to věděl. „Mockrát“ přiznávám po pravdě. „Tak si vezmi sklenici od vína a vystříkej se do ní, přitom se kochej krásou mé pičky“ rozkazuje mi Pavla „Honza ti tu sklenici podrží aby jsi se lépe strefil.“ Koukám se na její buchtičku, žalud mám na kraji sklenice, co mi Honza drží a honím si ho, však mu už taky moc nechybí. Za chvíli stříkám své sperma do ní. Líbí se mi to, představuju si, že stříkám do ní, do té její růžové štěrbiny. Honza mi podává sklenici zpět „Nalij si do ní trochu vína a vypij to.“ Otálím. „Na co čekáš? „ ptá se mne Pavla. „ Na nic odpovídám“ liju do sklenice trochu vína a piju obsah až do dna. „Tak se mi to líbí“ povídá Honza a nasazuje svůj ztopořený penis na okraj Pavlininy kundičky. Koukám se, jak do ní zajíždí a chtěl by jsem být na jeho místě. Mezitím již Mirek pěkně buší do Katky, ta sténá rozkoší. Sleduju ty dva páry, jak si užívají. Honza se s Mirkem mění a vrážejí své ocasy do ženy toho druhého. A na mne úplně zapomněli, koukám se jak jim to jde, honím si ho neb mi zase stojí. Až si mne všimla Mirka. „Moji mušličku chceš taky vidět?“ ptá se mne. Jistěže chci! Honza ji ji roztahuje a já koukám, je úplně jiná jak od Pavly. „Jestli se ti líbí tak stejný postup jako předtím!“ rozkazuje. Tentokrát mi drží skleničku ona. Honím si svůj ocas jen pár centimetrů od její kundičky a za chvíli stříkám. „A nyní bez vína, není toho moc tak si to neřeď“ povídá mi, beru skleničku z její ruky a převracím ji do sebe. „Ukaž, ještě tam je“ bere mi ji z ruky a prstem vybírá poslední zbytky. Já ten její prst potom poctivě olizuju aby na něm nic nezbylo. 

              Honza s Mirkem se věnují oba Katce, chvíli si šoustá jeden a jednoho kouří, co chvíli se mění. Pavla má čas na mne. „Co to je?“  ptá se a prstem šťourá do mého povislého penisu. „Takhle by to nešlo „ povídá a najednou fackuje mého ptáka. Jsem překvapen, ale evidentně ví co dělá, protože se mi začíná opět stavět. „Tak to je hezké, tak to má být“ povídá a stále mi ho fackuje i když už je pěkně postavený. Bere ho do ruky. „Není tak tvrdý jak ze začátku!“ konstatuje. Jak by taky byl, netušil jsem, že by se mi ještě vůbec postavil. „Připrav se“ povídá „budeš mne lízat.“ Ale na to nedojde, přichází Honza, staví se přede mne a chce abych mu ho kouřil. Nesměle poklekám, Pavla mi pomáhá tím, že mne tahá za provázek a já nemám jinou možnost, jinak by mi utrhla koule. Beru jeho penis do úst a olizuju mu ho tak, jak si představuju, aby bylo kouřeno mně, je spokojený a chválí mně. Pavla mi pomáhá, masíruje mu koule. „Stačí mladý, už dost!“ povídá, otáčí Pavlu na záda a bere si ji, rychle do ní přiráží a za chvíli se udělá. Ještě několikrát ho do ní zasunul, pak vytáhnul svůj ocas od semene, které ještě z něj kapalo a nechává Pavlu hezky všechno z něj slízat. „ Nyní ji můžeš lízat“ povídá. Jeho semeno lehce z ní vytéká, klekám mezi její nohy a lehce přejíždím jazykem po její mušličce. Honzovo sperma je všude, jazykem ho roznáším po její čárce a poctivě ji lížu. Mou hlavu rukou tlačí do svého klína, lížu ji usilovněji a usilovněji a za chvíli cítím jak se prohýbá, když s ní zmítá orgasmus. Opatrně a jemně pokračuju v pomalém tempu v lízání její kundičky. Mirek mne odsouvá bokem a zasouvá do ní svůj penis, párkrát se v ní pohne a stříká do ní. Nyní už vím, co se ode mne očekává, lížu její mušli spojenou s jeho spermatem a znovu ji přivádím k vrcholu. Obličej mám celý od sperma, ale líbí se mi to jak se svíjí, když ji lížu. Po chvíli dostávám příkaz od Pavly toho nechat. Pavla mne chválí, že jsem šikovný, že mám šikovný jazyk. A taky říká, že když jsem byl tak hodný, tak že se o mne postarají oni. „Lehni si na záda“ přikázala mi a já si lehnul, Honza s Mirkem vzali mé nohy a drželi mi je za hlavou, čímž se můj penis dostal před můj obličej. „Nějak mu moc nestojí“ konstatovala Mirka „neboj, za chvíli bude“ a zatímco mi ho Pavla honila, pomaličku zajela svým prostředníkem do mého zadku a začala mi dráždit prostatu. Zavřel jsem oči a vychutnával tu slast. „Otevři oči a koukej se, jak budeš stříkat“ poručila mi Mirka, já cítil jak opět na mne jde vyvrcholení a za chvíli jsem viděl, jak mi z mého penisu stříká sperma na můj obličej a cítil, jak teplé dopadá na mou tvář.

              Pak jsme do večera seděli a povídali si. Dodnes jsem rád, že jsem si ho u vody honil a že jsem byl přistižen, zažil jsem totiž s nimi další spoustu krásných chvil….