Obsluha společnosti

                 Když jsem byl u své paní naposledy, řekla mi, že se u ní v sobotu pořádá párty a bude potřebovat obsluhu, tak že mám přijít, že si dámy vyberou někoho z jejích subíků pro tento účel. Proto jsem v sobotu před sedmnáctou hodinou byl u ní a se mnou dalších 5 konkurentů. Nečekali jsme dlouho, skoro hned jsme byli zavoláni všichni dovnitř. Tam byla naše paní a s ní další 3 ženy. „Tak tady jsou kandidáti“ uvedla nás naše paní, „všichni svléknout do naha!“ Za chvíli jsme stáli před nimi nazí. Dámy konstatovaly, že jsme všichni dobře rostlí a zajímaly se o velikost našich penisů. „Ocasy postavit“ poručila nám paní, ovšem to není jen tak, ne všem se postavil, ti byli okamžitě z výběru vyloučeni a tak jsme zůstali 3. Každého z nás si pozorně prohlédly a pak nás jednoho po druhém osahaly, zkoušely jak je tvrdý, jak hebkou má kůži, jaký je žalud, jak nám visí koule, každou maličkost. Potom nás poslaly pryč, aby se poradily. Za chvíli paní přišla, poslala ostatní domů a mně řekla, že já jsem ten, koho si vybraly. Byl jsem na sebe pyšný, že zrovna já jsem se jim líbil. Nakázala, ať se svléknu a pak přijdu do kuchyně. Učinil jsem tak a když jsem do kuchyně přišel, tak už tam byla žena, moc krásná a taky nahá. Spolu jsme dostali příkaz obsluhovat hosty, byly to ony 3 ženy, které mne vybraly a pravděpodobně jejich manželé. Nosili jsme jim pití, starali se o každou maličkost. Dámy i pánové se dobře bavili a i my, obsluha, jsme byli součástí hovoru. Sem tam mne někdo plácl po zadku, sem tam mi nějaká dáma vzala penis do ruky.

                „Pánové se baví, jakou ji obsluha má?“ přitočila se k pánům má paní. „No jistě, bude určitě nádherná“ pravil jeden z mužů. „Pojď sem!“ nakázala jí a pak mně „ukliď stůl ať na něm nic není“ . V mžiku byl stůl prázdný. „Lehni si a roztáhni nohy“ poručila ji paní. Poslechla, jak poručila a nejen pánové mohli obdivovat její čárku. Paní k ní přistoupil a roztáhla ji prsty mušli. „Tak co říkáte?“ dotázala se přítomných. „Podrž ji takhle roztaženou“ nakázala mi. Poslechl jsem a držel. „Chce někdo ochutnat?“ zeptala se. Zájemců bylo dost, tedy všichni pánové. Prstem jí přejela po čárce a dala prst olíznout nejbližšímu muži. Báječná, odvětil on jen co ochutnal. Poté ochutnali zbývající pánové. „A dámy, co penis mladého? Sice jste ho už viděly ale neuškodí si to zopakovat ne?“ Dámy souhlasily. „Vyměňte se na stole“ poručila naše paní a my se vyměnili. Dámy mne obhlížely a pánové nezůstávali pozadu. „Zjistíme co se do něj vleze“  zkonstatovala paní a subinka si mi sedla na nohy podle příkazu paní. Dostala od ní do ruky kovovou tyčinku, druhou rukou mi párkrát zapumpovala penisem, aby se přesvědčila jestli je správně tvrdý a potom mi pomalu tyčinku zastrčila do penisu, hlouběji a hlouběji až v něm byla skoro celá, pak ji vytáhla a ukazovala přítomným, kolik z ní bylo v mém penisu. Poté znovu tyčinku zasunula dovnitř a nechala ji tam, držela prsty ten zbývající kousek, který čouhal ven a svým přirozením mi jezdila po penisu, jak jezdila po něm nahoru a dolů tak i tyčinku vytahovala a zasunovala do něj. Potom tyčinku pustila a nepřestala se třít o můj penis. Tyčinka pomaličku z něj vyjížděla až nakonec byla venku celá a spadla na mé břicho. Poté přišla má paní a nohou mi začala šlapat po penisu a koulích, nevynechala jediné místo a nešetřila mne. „Vyhoň si ho přede všemi“ poručila mi má paní když se ji zdálo, že mne dost prošlapala a já začal, pomalu a lehce, nikde jsem nespěchal, hrál jsem si s koulemi, přetahoval jemně předkožku přes penis. Všichni se na mne koukali, jak si s ním hraju. A příkaz vystříkat jsem dostal na prstíky u nohou mé paní. Zastříkal jsem je nádherně, mohutnou dávkou svého spermatu, to jak se na mne všichni dívali, dalo mému orgasmu velkou sílu. Pak jsem jemně olízal její prstíčky dočista, nezůstala na nich ani kapička.

Dani, mohl by mne vylízat?“ zeptala se jedna z dam mé paní. „Jistěže, je tu od toho!“ odvětila „běž a udělej vše co bude chtít“. Následoval jsem ženu a myslel jsem, že půjdeme do ložnice ale sedla si na gauč, sundala sukni, stáhla si kalhotky a řekla mi, že ji mám pomalu lízat. Dělal jsem jak chtěla, jemně a pomalu jsem ji jezdil po mušličce, nevynechával jsem jediné místečko, všichni se na nás dívali. Pak jsem dostal příkaz, abych se věnoval hlavně poštěváčku. Jemně jsem jí ho sál a lízal, nikde jsem nespěchal. „Přidej“ poručila mi a já učinil, co žádala, přidal jsem a cítil jsem, jak se jí dostavuje orgasmus, celá se svíjela a křičela rozkoší a já nepřestával lízat. Jak jsem si koutkem oka stačil všimnout, zábava se pěkně rozjela, dámy měly v rukách penisy pánů, kteří byli evidentně vzrušení. Má paní pro mne hned měla další práci. Subinka si lehla na zem, má paní ji nechala lízat svou mušličku a já ji lízal zadeček, jazyk jsem strkal hluboko dovnitř jak vím, že má ráda, za chvíli se udělala, byli jsme oba moc šikovní. Pak mne má paní poslala hladit prsa další návštěvnici, jeden z hostů ji dělal dobře jazykem v rozkroku a já si hrál s jejíma bradavkami. Subinka stála za mnou a hrála si zezadu s mým penisem a koulemi. Za chvíli si mne však paní zavolala opět k sobě, sedla si na můj obličej a já ji lízal kundičku, pak si klekla na čtyři a já se v detailu koukal, jak jeden z pánů do ní zasunuje svůj tvrdý penis, jak nasunuje svůj žalud do ní, kde byl ještě před chvíli můj jazyk, pomalu jí souložil a já lízal její poštěváček, cítil jsem, jak se jí zmocňuje orgasmus a za chvíli další a další. Po čtvrtém jsem dostal od ní příkaz se věnovat i pánovi. Když byl celý v ní tak jsem mu lízal jazykem lehce análek a jel jazykem po koulích až na kundičku paní a zpátky. Pak svůj penis z ní vytáhnul a já mu ho párkrát vzal do úst než ho zase strčil zpět. Několikrát jsme to opakovali a nakonec se vystříkal do mých úst. Vysál jsem ho pořádně a pak ústy plnými semene jsem lízal kundičku paní a ještě jednou ji poslušně přivedl k orgasmu. Paní mi sdělila, že je se mnou velice spokojená. Když jsem se rozkoukal, tak jsem zjistil, že zbývající pánové prstí subinku, jeden měl 2 prsty v mušličce a druhý 2 prsty v jejím zadku, dámy každá v permanenci jedno prso. Paní mne poslala ať se k nim přidám a já lízal subinčin poštěváček. Když to na ni přišlo, bylo to silné, cítil jsem jak se svíjí a ve vrcholném vzrušení močí a mně přímo do tváře, nepřestal jsem však lízat, abych ji neobral ani o zlomeček zážitku. Když její největší vlna pominula, pořád jsem jemně lízal a za chvíli přidal na tempu i důrazu, za chviličku byla znovu a ještě silněji.

                Díval jsem se, jak spolu všichni souloží, jak vrážejí své tvrdé ocasy do štěrbinek, jak se kouří ocasy a lížou kundičky. Jak střídají polohy, jak si mění partnerky. Koukal jsem se na ně s penisem tvrdým jako kámen. Subinka byla párům k dispozici, někdy lízala, někdy kouřila. Má paní je obcházela, subinku dirigovala co má dělat. „Budeš k dispozici“ pravila mi pak “ a budeš čekat, když se někdo vystříká dovnitř, tak všechno slížeš. Tady čekej, už to za chvíli bude.“ Poslušně jsem čekal a když se to stalo, byl jsem připraven. Veškeré sperma co z ní teklo jsem poctivě slízal a i všechno co bylo vevnitř, hezky jemně a pomalu. Subinka se zase starala o sperma na ocáscích. Takto jsem postupoval vždy, když se někdo udělal. Nakonec už byli všichni spokojení a unavení všeobecným veselím.

                „Za to, že jsi byl šikovný a věrně sloužil, přijde tvá odměna“ pravila paní a ve stoje mi přivázala ruce k trámu. Subince přikázala, aby mne dráždila, ale nechala toho hned, jak by jsem se měl udělat. Byl jsem velmi vzrušený a dlouho to netrvalo. Paní mne odvázala a přikázala opřít se o stůl a vystrčit zadek, subinka mi ho pak znovu připravila na stříkání. V tom okamžiku mi paní zasunula do zadku robertka a můj penis začal pouštět sladkou smetánku, jen to zajetí robertka dovnitř mi způsobilo orgasmus. Všechno semeno subinka jímala do skleničky a dávala pozor na každou kapičku. Stále s robertkem v zadku jsem dostal rozkaz se postavit a ještě jednou si ho vyhonit, nestál mi ze začátku, ale brzy byl zase při síle a já mohl honit pěkně napnutého ocáska. Zase všechno mé sperma bylo jímáno do skleničky. Poté jsem byl znovu připoután a má paní se mne zeptala, jestli si myslím, že to je všechno sperma, co ze mne vyteklo. Odpověděl jsem že ne. „To si myslím“ odvětila, připojila na mne elektrody, subinka držela můj penis nad skleničkou a paní pustila elektřinu, projela mnou křeč a můj penis začal stříkat i když nestál, no stříkat, vytékalo z něj něco málo. Za minutku se to opakovalo a pak ještě jednou. Až už ze mne paní nedostala téměř nic, tak usoudila, že je čas s tím skončit. Subinka si pak mým spermatem na příkaz paní začala natírat své tělo, bylo nádherně lesklé. To společnost znovu vzrušilo a znovu se pustili do svých hrátek. Já tam stál připoután a sledoval jsem je, můj penis se už vůbec ani nepohnul, pro dnešní večer byl nepoužitelný, zato jsem dostal příkaz olízat subince každou část jejího těla, což jsem učinil příkladně pečlivě, hned jak mne paní zbavila pout…