Zpověď úchyláka

               Miluju nahotu, rád ukazuju své tělo, každý jeho kousek, rád si ho honím, je to nádhera, přetahovat si přes něj předkožku, tlačit na citlivé body, mačkat si koule, používat různé pomůcky,  nestydím se za to, rád si ho honím, když se na mne někdo kouká. A jsem poslušný, mám rád, když mi u toho poroučejí, co mám dělat, miluju se takto předvádět. Už jsem zažil nespočetně nádherných okamžiků s touto svou úchylkou. A dostal jsem se k ní náhodou, díky internetu. Chcete vědět jak se to stalo? A jaké byly mé začátky? Pokud ano, tak čtěte dále.

                Už je tomu dávno, to jsem byl ještě ženatý, sex doma žádný a tak jsem hledal náhradu jinde. Když jsem neměl co dělat tak jsem večery trávil na internetu, kde jinde než na chatech. A tak jsem se jednou seznámil s jednou ženou, dejme jí jméno třeba Lejdy, výborně jsme si rozuměli, ale byli jsme od sebe vzdáleni přes celou republiku, takže osobní kontakt byl téměř nereálný. Jednou jsem měl půjčený z práce notebook s webkamerou. Když jsme skypovali, tak jsem ji zkusil zapnout a podařilo se. Tak jsme si hezky povídali celý večer, probírali své problémy a najednou tu byla noc.  Už jsem se chtěl rozloučit, že půjdu spát, když mne požádala ještě o chviličku a pak se mne zeptala, jestli by jsem pro ní něco neudělal. Jistěže udělal! To jsem ale netušil, že mne požádá, jestli by jsem se jí neukázal nahý, že chlapa neviděla už hodně dlouho. Přiznám se, že první myšlenka byla ne, ale pak jsem si řekl, že to zkusím, že ji to udělá radost. Tak jsem se pomalu svlékal, až sem byl jen ve slipech. Koukala se na mne a ani nedutala. Když už jsem byl v těch slipech tak mne požádala, abych si je hodně pomaličku sundal. V jejím hlase bylo něco co jsem neslyšel ještě doposud. Pomaličku jsem si tedy ty slipy sundával až jsem byl před kamerou úplně nahý. Nestál mi, aby jste věděli. Slyšel jsem ale přes mikrofon, že je vzrušená a zeptal jsem se jí na to. Přiznala se, že je a že si hraje se svou kačenkou. Při té představě se mi začal pomalu zvedat až mi úplně stál. Prosila mne abych se pomalu otáčel a já ji vyhověl. Při tom se udělala, slyšel jsem její tlumené sténání. Potom jsme si ještě chvíli před spaním povídali a šli oba asi za 15 minut spát. Já ale nemohl usnout, vstal jsem tedy a šel jsem se na záchod udělat.

                Nějakou dobu jsme si pak povídali o všem možném i o tom, že jsem se jí líbil a jaké to bylo pro mne i pro ní. Po pravdě jsem jí řekl, že pro mne to nebylo to pravé ale přiznal jsem se, že pak jsem byl vzrušený a to tak, že jsem se musel uspokojit. Litovala, že mne neviděla ale já ji řekl, že stejně by jsem se před ní neudělal, že by jsem se styděl.

                No a jednou jsem zase měl noťas zapůjčen na víkend tentokráte. Povídali jsme si, pili jsme každý své vínko a páteční večer pomalu utíkal. Až už byla pomalu sobota. Celý večer jsem čekal, kdy přijde její prosba s tím, aby mne mohla vidět. Nakonec taky přišla, přesně o půlnoci.. Pomalu jsem se tedy pro ni svlékal a tentokráte mi už stál než jsem byl svlečený. Možná i proto, že mi popisovala, jak si hraje se svou malou. Poprosila mne, ať si ho lehce pro ni honím ale odmítnul jsem a styděl jsem se tak až mi klesnul. To co přišlo za chvíli jsem nečekal. Přímý rozkaz: „Hoň si toho svýho čuráka nebo uvidíš!“. Přiznám se, že se mi hned postavil a začal jsem si ho mnout, velmi mne to vzrušilo jakým tónem mi to řekla. Honil jsem si ho pro ni dokud se neudělala. Potom jsme si povídali jako by se nic nestalo až do 2 do rána.

                V sobotu byla celý den pryč, večer jsem měl volný, cosi mne však táhlo k počítači a na internet. Tenkrát na amatérech ještě webkamery nebyly ale našel jsem zákulisí, hned jsem se tam přihlásil . Za chvíli jsem už chatoval, jak by jsem tam byl odjakživa. Povídali jsem si a povídali, až jsme zůstali s jednou paní z Prahy sami v místnosti. Zeptal jsem se ji, jestli by se nechtěla kouknout, jak si ho před ní vyhoním. Kupodivu souhlasila, zamkla místnost a šli jsme na to. Ptala se mne co má dělat, řekl jsem ji, že nic, že stačí jak se na mne bude koukat a já ji uvidím na webce. Svlékl jsem se, penis mi okamžitě stál, začal jsem si ho jednou rukou honit a druhou si mačkat koule. Srdce mi vzrušením bilo jako divé. Ukazoval jsem ji jak si ho honím, každý kousek svého penisu, který chtěla vidět, až jsem byl připraven stříkat. Chtěla ať to hezky vidí, kolik spermatu mám tak jsem vzal skleničku a nachystal kamerku aby vše viděla. Jak já stříkal! Myslel jsem, že se mi penis rozpadl na milióny kousků a každý krásně citlivý. Takový orgáček jsem ještě v životě neměl…. A v neděli jsem si ho vyhonil před Lejdy a s pořádným výstřikem. Ale v pondělí jsem musel notebook vrátit.

                Při první příležitosti jsem si běžel koupit webkameru, nainstaloval ji na PC a štandopede vyťukal do prohlížeče zakulisí. Začátečníci mají štěstí, ještě ten samý večer jsem našel 2 dámy, které byly zvědavé, jedna z nich se mne ptala, jestli je budu poslouchat a já souhlasil. Tenhle večer rozhodl, měly spoustu přání a já je všechny splnil, roztahoval jsem si močovou dírku, stahoval si předkožku jak chtěly, honil jsem si ho způsoby jakým chtěly, hrál si s koulemi na jejich příkaz a tehdy poprvé jsem si to dělal do zadečku, zasunul jsem si do něj robertka, co jsme kdysi od někoho dostali a nikdy se nepoužil. Konečně našel uplatnění :). Ocas mi stál vzrušením, tlak na prostatu byl nádherný, odkryly se mi nové obzory rozkoše. Výstřik byl excelentní, do skleničky, na kameru a s robertkem v zadečku. Tenkrát jsem i poprvé ochutnal své sperma, nesměle jsem jej  vzal do úst, tu dobrotu.

                A tak začala má pouť úchyláka a zvrhlíka. Poslouchal jsem, když jsem měl možnost a honil si jej před ženami i páry na webce, několik domin mne mělo v práci a nakonec jsem došel do stádia, kdy mi to na webce přestalo stačit a já hledal něco silnějšího, reálek. A taky našel.

                To už je však ale jiná historie, tou Vás nyní nebudu zatěžovat, možná někdy příště. A nebo se Vám vyzpovídám na chatu… Svou zálibu si pěstuji doposud, rád si hraji a rád se předvedu i Vám, pokud budete mít zájem dámy!