Kapitola čtvrtá: U přátel

 

Tak jsem zase sám, Saša zůstala v Anglii, nabídli ji místo, které nemohla odmítnout a já to pochopil. Plavání jsem ovšem nenechal, Renča mne nechávala v bazéně po odchodu lidí a já si užíval klidu na plavání. Sprchoval jsem se sám a jen občas mne Renča zkoukla jen sem tam aby se neřeklo, jestli jsem ještě vůbec chlapeček.

 Ten den to bylo 14 dní, co Saša odjela. Renča si na mne kývla ať se za ní zastavím, řekla mi ať zítra přijdu zase plavat, že mne bude potřebovat. Byl jsem zvědavý co mne čeká a druhý den jsem přišel jak chtěla, plaval jsem jen mechanicky a přemýšlel, proč si mne zavolala. Plavání končilo, lidí pomaličku odcházeli domů a já jsem zůstal v bazéně sám. Renča se objevila za chvíli a řekla mi, že se mám jít sprchovat. Počkala na mne až jsem vylezl z vody a šla se mnou do sprchy. Tam na nás čekal pár. Renča nás představila a oni si mne prohlíželi. Asi jsem se jim líbil, Renča mi poručila ať se svléknu a já ji poslechl, jen co jsem sundal plavky a ukázal se jim nahý, tak se mi postavil. „Tak co, líbí se vám?“ oslovila je Renáta. „Líbí, líbí“, přikyvovali oba dva. „Má slušného čuráka“ sdělila Renátě a zálibně se na něj dívala. Za chvíli jsme pochopil proč. Její muž se svléknul a měl penis dost malý, asi tak maximálně 10 centimetrů, i když byl dost tlustý, délka scházela. Díval se na mne a ona mu ho honila. Pomalu mu přetahovala předkožku přes penis a nechala mne se dívat na jeho žalud, jak se napíná a pak povoluje, dělalo mu to velmi dobře, za chvíli začal dost nahlas vzdychat evidentně se jeho chvilka blížila. Renča mi přikázala abych pokleknul a já čekal, že se mi vystříká na obličej ale vystříkal se mi na prsa. To byl ale střik! Tolik spermatu jsem ještě neviděl, pěkně husté a byla ho taková spousta, že jsem byl pěkně zastříkaný celý. Když konečně z jeho ocasu už nic neteklo tak zhodnotily jak mně postříkal a chválou nešetřily. „Umyjeme tě“,  sdělily mi a obě dvě daly dolní díl plavek stranou a jaly se na mne močit, jejich moč smývala sperma z mé hrudi a tekla po mém těle, na obličej nezapomněly. Potom mi dovolily vstát a osprchovat se. Koukali se na mne jak se myji, jak si mydlím tělo a myji si svůj stále ztopořený penis. Když jsem byl umytý, přišla ke mně a začala mi honit můj penis, za chvíli jsem byl hotový, dlouhá abstinence se projevila. Sice jsem nestříkal jako ten druhý ale spermatu bylo taky dost. Smála se, že jsem mladý a nevybouřený, že stříkám, jen co mi šáhla na ocas a párkrát s ním zapumpovala. Pak se mne zeptala, zda nechci v sobotu přijít k nim na návštěvu a já souhlasil. To znamenalo zítra neb dneska byl pátek.

 V sobotu, přesně ve 20.00, jak jsme byli domluveni, jsem zazvonil u jejich dveří a byl přivítán a vpuštěn dovnitř. Nabídli mi pití a chvíli jsme jen tak nezávazně konverzovali. Pak už to nevydržela, řekla mi ať se svlíknu a já ji poslechl, penis mi stál než jsem sundal slipy. Pak se svlékli i oni dva, za chvíli jsme byli všichni nazí. Ona si sedla do křesla a roztáhla nohy, hned jsem věděl co mám dělat,  poklekl jsem mezi ně a jemně jsem ji začal lízat. Její muž si sedl do druhého křesla, díval se jak ji lížu a honil si ho. Dával jsem si záležet a sledoval jsem jak reaguje. Prstíček jsem jemně do ní zasunul a nepřestával lízat. Za chvíli mne ale odstrčila, vzala do ruky můj penis, párkrát ho promnula a pak na něj nasadila kondom. Otočila se, poklekla na křeslo, o opěradlo se opřela, vystrčila na mne svůj zadeček a vyzvala mne ať ho do ní zasunu. Poslechnul jsem ji a za chvíli jsem do ní přirážel. Její manžel vše sledoval s penisem v ruce. Vytahoval jsem ho z ní na maximální délku a vrážel ho do ní. Tak to trvalo asi 5 minut, pak mi poklepal na rameno a já ho pustil místo sebe. Zůstal jsem však klečet pod ní a sledoval jak ho do ní vráží. Netrvalo to dlouho a stříkal do ní. Věděl jsem jak stříká a očekával jsem, že z ní sperma bude za chvíli vytékat a pozoroval jsem každou kapičku spermatu, která z ní unikla. K mému překvapení toho nebylo moc. Sledoval jsem, jak z ní vytáhnul svůj zasemeněný penis a hned jak ho vytáhnul jsem ji začal znovu lízat. Jak se trochu narovnala tak hned z ní jeho semeno začalo téci a bylo ho hodně jak jsem viděl poprvé, spíše více, lízal jsem ji a polykal to jeho sperma co z ní vytékalo, lízal jsem ji tak dlouho až se udělala. Pak jsem se přesunul k němu a vzal zkušebně jeho penis do úst, nebránil se a já ho začal jemně kouřit, cítil jsem jak se mu postavil. Ona mne ale od něho odehnala, sedla si a začala ho kouřit sama, pak mi rukou sundala preservativ a vyzvala mne abych přistoupil blíže, kouřila nás oba na střídačku, já se za chvíli udělal do jejich úst a ona mé sperma přenášela na jeho penis. Pak jsme zase kouřili oba jeho. Jeho výstřik připadl na mne, sperma jsem měl všude, nestačil jsem ho polykal, teklo mi koutky ven. Ona se jenom smála. Pak si vzala do parády ona mne a za chvíli mi stál, tentokráte si lehla na záda a já si ji opět vzal a on se díval a honil si ho. A zase mne vystřídal, dvakrát ho do ní zasunul a stříkal, tentokrát na její břicho šla záplava jeho semene. Nevydržel jsem to, sundal gumu a přidal se k jeho stříkání na bříško. Když jsme skončili rozmazala si naše sperma po celém těle. Pak on odněkud vytáhl Roberta, zasunul ho do ní a mi přikázal ať ji lížu anál, poslechl jsem a za chvíli byla hotová, pak ještě jednou. Líbilo se mi to a ocas i z toho stál. Když to viděla, hned ho začala kouřit a za chvíli už měla mého spermatu plná ústa.

 Pak jsme ještě seděli a povídali si a domluvili se, že se zase někdy u nich ukážu a že mi dají vědět. S tím jsme se rozloučili a já šel domů.