Hravé manželky

               Zvoní mi mobil, koukám, kdo mi to volá, Pepan, co asi chce? „Zdar“ slyším jen co hovor přijmu „co děláš? Potřeboval by jsem přestěhovat ložnici.“ Povídám mu, že nedělám zrovna nic důležitého, že mu tedy pomůžu. „Bude pivko,“ povídá „hezky si svlažíme hrdlo a pokecáme ty stará páko.“ Přitakám mu, loučíme se. Převlíkám se do montérek a jdu za Pepanem, nemám to moc daleko.

                Jen co vstoupím do dveří, hned mám v ruce pivo, pijeme na zdraví a debatujeme, jak to provedeme. Plán je za chvíli hotov a jdeme na to. Jde nám to pěkně od ruky. Pepanova manželka nám sem tam do toho kecá, ale moc si jí nevšímáme. Za chvíli pouhou to máme hotovo a jdeme do kuchyně na jídlo. Po jídle se přesouváme do obýváku, dáváme si všichni víno a povídáme o životě. Debata pěkně plyne a nezůstáváme u jednoho vína. Pepanova manželka nás opouští, že musí něco zařídit. Přesunujeme téma na ženské, když už máme volnost. Ani nevím jak se to stalo a mezí řečí si pouštíme porno a komentujeme to. Komentáře stojí za to, hladina alkoholu je již docela obstojná.

                „Pěkně to komentujete pánové“ slyšíme najednou ze dveří. To se Pepanova manželka vrátila, ani jsme si toho nevšimli. „Pánové“ povídá „vám by se to péro ani nepostavilo, kdyby jste měli jít do trojky, jak oni v tom pornu!“ To si nenecháváme líbit, oba svorně tvrdíme, že by jsme neměli problém. „Tak to vyzkoušíme ne?“ hecuje nás. Jsme oba pro a tak nás posílá jednoho po druhém se umýt neb jsme zpocení po stěhování. Pak se jde umýt ona, sedíme jen ve slipech a čekáme na ni až vyjde z koupelny. A čekání stojí za to, vychází v lehkém negližé, vše je naznačeno a správně zakryto, aby to bylo co nejvíce vzrušující. Sedá si na gauč mezi nás a vytahuje nám penisy ze slipů a pomalu nám je honí. Oba dva je máme hned jak tyč. „Pěkné“ komentuje to „myslela jsem, že to bude s vámi slabší. Ty máš pěkného čuráka, ne tak velkého jako ti v tom pornu, ale dá se.“ Sundává nám slipy, stavíme se před ni a ona nám střídavě kouří naše penisy, sem tam je namočí do skleničky s vínem, to aby prý měli lepší chuť. Umí to hezky, pěkně saje a jazykem umí pravé divy. Nejlepší je, jak si je dá oba do pusy najednou, má co dělat, aby se jí tam vešli. „Jak to chceš, zepředu nebo zezadu“ ptá se Pepan manželky. „To byla jen zkouška pánové, co myslíte, že vám dám oběma? Na to zapomeňte!“ odpovídá mu. „Jestli se vám to nelíbí tak řekněte, nechám toho“. Oba jsme nažhavení a nechceme aby přestala. „Tak jdeme do finále pánové ne?“ povzbudila nás. Pepan na nic nečekal a do finále šel, znala ho a vycítila to, pustila můj penis a věnovala se jenom jemu, vysála z něj každou kapičku spermatu. „Co ty?“ obrátila se na mne „už budeš?“ A odpovědi se jí dostalo činem, několika tahy jsem se přivedl k orgasmu, její jazyk mi jezdil po dírce do žaluda a já stříkal a stříkal.

                Za týden jsme šli na společnou večeři, Pepan s manželkou Olgou a já s tou svou, Janou, hezky jsme se najedli, jako vždy a bylo i vínečko. Pak holky šly na záchod, a když se vrátily, vyměnily si místa. A já pocítil ruku Olgy na svém poklopci, jemně mi po něm jezdila a pokoušela se toho malého probudit k životu, což se jí i dařilo. Dalo mi to dost práce, aby na mne nebylo nic znát, pokračoval jsem v nenucené konverzaci. A to dilema, mám ji odstrčit nebo nechat? Uvidíme, co bude, řekl jsem si. A to jí nestačilo, že ho probudila k životu, rozepnula mi poklopec, vytáhla si ven můj ztopořený penis a začal si s ním umně hrát. To už se má konverzace začala trochu zadrhávat ale i tak to bylo ve společenské normě. Normálně mi ho honila pod stolem a všude kolem spousta lidí, hosté, obsluha a vůbec toho nechtěla nechat! Když už to na mne šlo, tak jsem její ruku odtáhnul, zastrčil jsem si ho do kalhot a omluvil se, že musím na ona místa.

                Jen co se za mnou zavřely dveře místnosti, tak jsem si oddychnul. Ale předčasně, otevřely se dveře a v nich Olga. Kontroluje, jestli někdo na záchodě není a když se ujišťuje, že není tak povídá: „Přece tě nenechám tak“  a rukou se dobývá k mému penisu. Jsem tak nažhavený, že mi to je jedno, bere ho do ruky a začíná s ním pumpovat. Když už to na mne jde, tak mne jemně přisune k umyvadlu a několika prudkými tahy mne dělá. Když stříkám, tak se otvírají dveře, pán se omlouvá a prochází kolem nás, že musí, že je to akutní. Ani si ho nevšímáme, pokračujeme v načatém díle. Když je vše hotovo, Olga se vytrácí a ani mi ho nezasunuje zpátky, to jsou lidi dneska! Já si dávám trochu na čas a pak se vracím ke stolu.

                Zábava pokračuje, když jdou holky zase na záchod, proč vždycky musí chodit aspoň 2 je mi záhadou, nakloní se ke mně Pepan a šeptá mi, že ho má manželka udělala pod stolem do ubrousku. Tak se mu svěřuji, že mne ta jeho zase na záchodku. Zjišťujeme, že se na nás musely domluvit, ale nedáváme jim vědět, že to víme a zábava pokračuje volným tempem.

                Přicházíme domů, líbáme se už ve výtahu, poznávám na Janě, že je pěkně nažhavená, aby ne když ho honila Pepanovi, jen co zavíráme dveře, nadzvedám ji šaty, sundávám ji kalhotky, opírám ji o dveře a vstupuji do ní, beru si ji pěkně z ostra. Líbí se jí to a vzdychá rozkoší, přidávám na tempu a cítím jak se stahuje, jak má orgáček a za chvíli do ní stříkám, vrážím svůj ocas co nejhlouběji do té její vlhké kundy a mé sperma zalévá její vyprahlou jeskyňku. Beru ji do koupelny, žínkou ji umývám broskvičku a pak ji lížu na pračce, prstíkem ji dráždím a cítím, jak je ještě v ní dost mého spermatu, vytahuji ten prst ven a pomaličku jí ho strkám do zadečku, další prst do broskvičky a poštěváček operovávám jazykem. Za chvíli už je, křičí a nohama mne svírá. Ocas se mi z toho zase postavil a je pěkně tvrdý, jdu do ložnice a beru robertka, opírám ji o pračku, robertka vlhčím olejíčkem a pomalu jí ho zasouvám do zadečku, vrtí s ním a pomaličku v jejím zadečku mizí až je v ní úplně celý. Nyní nasazuji svůj ocas do její vlhké kundičky, pomalu ho zasouvám, vychutnávám si ten pocit. Cítím, jak robertek v jejím zadečku zužuje prostor a můj žalud se o něj tře. Pomaličku souložíme a vychutnáváme si každý pohyb. Zvolna se tempo zvyšuje, přiráží jako divá a cítím jak se chvěje, vytahuji ho z ní a znovu ji dělám jazykem, jen co je tak ho do ní zase zasunuji a chystám se stříkat. Jen co cítím první příznaky, tak se najednou otočí a bere si ho do úst, stříkám a ona saje každou kapičku mého spermatu, jsem prohnutý rozkoší a nechávám ji ať si se mnou dělá co chce. Ale stejně, za to, že se na nás v hospodě domluvily, to si ještě slíznou…..