1. sraz se uskutečnil

16. května 2009

 


Tak jsme měli srázek ..
 
 

Obrazek

 
 
původně měl být na celý víkend, ale okolnosti byly proti ……..
Ale nevadí .. přizpůsobujeme se situaci a oficiální část srazu začíná tedy v sobotu v pravé poledne .. postupně se scházíme před hlavním nádraží .. jako první je na místě Micka a po chvíli se k ní připojí Sluní a TransPro s Janou .. jako poslední přijíždí Azzi, Majka a Dark :)).
 
 
 

Obrazek


 

Obrazek

 
Sluní má ještě nějaké pracovní povinnosti a tak nás opouští .. však ona si nás včas najde ;) .. a my ostatní vyrážíme na oběd .. salonek jedné restaurace je jen náš .. objednáváme si .. než nám oběd připraví (samozřejmě, že jsme si každý objednal něco jiného :D, je v plném proudu zábava a vtípky :)) .. pak už je oběd na stole a po skončení všichni jen oddychujeme .. kromě jedné vyjímky, potvrzující pravidlo, byl oběd vynikající ;) .. a takto dobře napapané nás najde Sluní :))
 
 
      
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

  

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Chvilka pro domluvu, kam se půjdeme podívat ..

 

 

Obrazek

 

ale jaký div, účastníci jsou líní vyšlápnout si kopec   a podívat se na město z výšky .. jdeme tedy na nábřeží .. cestou posloucháme písničky Ewy Farné a díváme se, jak si někteří jedinci zvyšují adrenalin jízdou (nebo že by to byl let ?? :D po laně přes řeku .. není už ale moc času .. čeká nás minigolfík a tak se busem přemisťujeme.

 
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jsme na místě určení .. bereme si golfové hole a míčky a vyrážíme na „hrací plochu“
 
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 
čeká nás 18 polí, které zvládneme po 3 hodinách .. všichni se dobře bavíme, vtipné a hlavně dvojsmyslné narážky jsou každou chvilku, jásáme při každém úspěchu, hledáme míčky všude možně a to i za plotem :D :D .. prostě super zábava a odreagování :)) .. máme s sebou „vnitřní zahřívání“ v podobě Kosher slivovice, kterou přivezla Majka na oslavu svých narozenin ;).. ale i tak začíná být chladno .. co naplat, uchylujeme se do tepla restaurace...
 
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Dark rychle počítá výsledky a vyhlašuje pořadí .. začíná od konce (napíná nás ;), ale nakonec se dobere i k vítězi :D .. a potom se již jen dobře bavíme a mimo jiné i v náznacích plánujeme, jaký by jsme příští srazík udělali.
A nastává zavíračka .. platíme, rychle scházíme na autobusovou zastávku a vracíme se domů.
 
 

Obrazek

Obrazek


I když nás bylo méně, než jsme očekávali .. tak byl srázek povedený a již se těšíme na další.