2. sraz místnosti
 
Děčín – hotel Formule
 
6. – 8. listopadu 2009
 
 
Sraz naší místnosti se nakonec uskutečnil jen v sobotu 7. listopadu, i když ubytování bylo zajištěno od pátečního odpoledne do neděle. Bohužel se moc lidiček nepřihlásilo. Je ale pravda, že u některých to byly pracovní a rodinné důvody, které jim zabránili se srazu zúčastnit.
 
Z technických důvodů (stávkující fotoaparát ) je tentokrát méně fotek, ale nějaké přeci jen jsou 
 
Během dopoledne dorazil do Děčína Dark, který počkal na Květulinku s Gasičkou, které přijely o něco později. Cestou do hotelu se k nim připojila Azzi a společně si všichni dali kávu, jen Gasička „trhla“ partu a objednala si čaj. Domluvili jsme se, že oficiální část srazu začne ve 14 hodin. Azzi s Darkem opuští hotel, děvčata se mezitím ubytovala a naobědvala.
 
Krátce po 14. hodině opět přichází Azzi, Dark a s nimi i Micka .. sraz může začít 
 
Jako jedna část programu je naplánovaný minigolfík, ale počasí je tak trochu proti. Sice neprší, ale je zataženo a chladno. Nebudeme riskovat své zdraví a zůstáváme v teple hotelové restaurace. Gasička s Darkem se snaží naučit Květulinku žolíky a nakonec se jim to i daří.
 

Obrazek

Obrazek

 
Pak se porůznu střídáme při hraní šipek .. turnaj to sice není, ale i tak se všichni dobře bavíme.
 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Mezi jednotlivými hrami se dobře bavíme a stále smějeme. I číšník David se příležitostně zapojuje do hovorů a při tom nezapomíná na doplňování pití. Směle můžeme říct, že i on byl účastníkem našeho srazu 

 

Obrazek

V půl sedmé přijíždí další účastník srazu, ale protože chce zůstat v anonymitě, tak budeme jeho přání respektovat.

Objednáváme si večeři, která všem chutnala. Naše velké díky za ni patří kuchařce 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ačkoliv je ve 22 hodin zavíračka, zůstáváme ještě další hodinu, díky porozumění Davida. Pak již je ale čas na zaplacení a rozchod na spaní.

 

Za sebe mohu říct, že jsem se výborně pobavila a budu ráda, když se opět nějaký sraz uskuteční. Ať již v Děčíně nebo někde jinde.

 

Děkuji všem, kteří přišli a vytvořili krásnou atmosféru .. Azzi