Hledání G-bodu

Srdce ji tlouklo až v krku, když sahala na zvonek. Obyčejný panelák v obyčejné čtvrti. Dlouho se odhodlávala tam jít. Lákadlo to bylo veliké, ale strach a obavy byly větší. Až do včerejška. Zavolala a příjemný dívčí hlas ji pozval na dnešní schůzku. Po večerech snila o tom být objektem klinického zkoumání a dráždění, ale nikdy to nevyzkoušela. Zvonek kdesi uvnitř bytu jemně zacinkal a vzápětí se otevřely dveře. Malá dívka s dlouhými vlasy ji s úsměvem pozvala dál. Zula se a odložila kabát na věšák. Všimla si, že je tam kabátů víc a také více párů bot na zemi, ale nedokázala je spočítat. Dívka ji pozvala do jídelny a nabídla čaj. Byla nervózní a chtělo se jí čůrat. Požádala dívku, aby jí ukázala toaletu. Dívka se usmála. „Jestli to ještě chvíli vydržíte, nechoďte čůrat, připravila byste sebe i nás o jeden požitek.“ „Prosím,“dodala. Napila se tedy čaje a zjistila, že to nebude tak zlé. Ten pocit byl vyvolán stejně jen nervozitou a nebyl tak intenzivní, aby se to nedalo vydržet.
Dívka si s ní povídala. Nejprve obecné věci kolem práce, dětí koníčků, pak nenásilně přešla na sex a různá přání a nesplněné sny. Mluvila o sobě a získala si tak její důvěru. Když dívka vycítila, že se uvolnila, nabídla jí sprchu a půjčila bílý sametový župan. Rychle se osprchovala, protože se cítila ještě z domova čistá, jen spláchla pot nervozity a znovu si opláchla přirození. Nelíbil se jí neudržovaný porost, ale bylo to v pokynech a podmínkách návštěvy salonu.
Když se vrátila do jídelny, dívka otevřela dveře do vedlejšího pokoje a tam na pohovkách sedělo několik mužů a žen. Všichni se na ni usmívali, ale nikdo nevstal a nepředstavil se jí. Ani ji dívka ostatním nepředstavovala. Opět dveře zavřela a zeptala se : „Jste připravena?“ Jen kývla. Šla za dívkou do jiné místnosti. Hned si všimla polstrovaných dveří. A bílého zařízení. Jako ordinace, napadlo ji. Uprostřed místnosti bylo cosi velkého přikrytého zeleným prostěradlem. Dívka ho sejmula a ona uviděla gynekologické křeslo. „Nebojte se, budete spokojena,“ usmála se na ni dívka a sáhla po županu. Jemně jí ho svlékla a jí přejel mráz po zádech i když v místnosti bylo tepla dost. „Položte se prosím.“ Pomocí ovladače snížila výšku křesla a ona si na něj lehla. Dívka ho opět zvedla do výše a jala se jí připoutávat. Nejprve ji přikurtovala vypodloženými řemeny zápěstí k područkám, které byly pohyblivě ke křeslu připevněné. Potom trhnutím rozdělala balíček nového obinadla a ofačovala jí nohu od kotníků až po stehna. Pak i druhou. Nakonec jí i nohy připoutala ke křeslu. Zrychleně dýchala a přemýšlela, jestli nemá utéci. Ale cítila, že kromě strachu v ní vzrůstá vzrušení. Vždyť to bylo právě to, co chtěla celý život prožít.
Párkrát se zhluboka nadýchla a strach ustoupil. Dívka vedle ní přivezla stolek, kde na zelené roušce byly položeny různé lékařské nástroje a propriety. Pohladila ženu po hlavě a odešla. Dívala se na strop na zatím zhasnuté velké operační světlo. Takové viděla naposled když byla jako malá na operaci tříselní kýly. Porovnávala své pocity tehdy a dnes. Nelišily se tak moc, strach z neznámého byl totožný. Polstrované dveře se otevřely a do místnosti vešly zelené pláště a zarouškovaní lidé. Zároveň někdo rozsvítil to velké světlo. Nepoznala ani kdo je muž a kdo žena, protože měli na hlavách operační čapky. Obstoupili křeslo a dívali se jí do očí. Viděla v nich zájem a vzrušení. I jí projela vlna vzrušení a cítila nastupující vlhkost ve svém lůně.
Jedna postava vzala do ruky nějakou lahvičku z podnosu a podala jí zároveň s vatovým tamponem k nohám křesla. Podle výšky odhadovala, že si ty věci přebrala ona dívka, protože byla ze všech nejmenší, ale i ona měla zelený plášť a roušku. Nalila průhlednou tekutinu na tampon a jala se potírat ženě stehna, velké pysky a částečně i zadek. Pálilo to, ale nebylo to nepříjemné. Pak ji položili přes hrudník stojánek s rouškou tak, aby neviděla, co se děje mezi jejími stehny. Srdce zase přidalo na rychlosti. Podnos ale stále zůstával po její pravé ruce a tak mohla sledovat, které nástroje berou do ruky. Jedna postava jí nabídla studený čaj. Ráda se napila, protože jí vyschlo v ústech. Cítila několikero rukou které ji rozevírají doširoka stehna a dotýkají se chloupků. Někdo zavelel:“Misku a vodu!“ Cítila chlad plechové misky pod vysunutou zadnicí a teplou vodu, která jí stékala po podbřišku. Někdo ji nanesl na chloupky pěnu a někdo další ji začal holit. Stékající voda znásobila její potřebu močit a tak stáhla pánevní svaly. Když ji dohladka oholili, opláchli ji opět teplou vodou a do roztažené vagíny zavedli hadičku. Cítila, že jí vyplachují i vnitřek. Bylo to příjemné. Zavřela oči a čekala na další. Slyšela cinkání zvedaného nástroje a ucítila chlad v ústí své močové trubice. Jemný nástroj se jí pomalu prodíral dovnitř. Čekala, že jí vycévkují a ucítí úlevu vyprázdněného močového měchýře, ale neudělali to.
Nástroj zasunuli jen kousek a přiložili k němu zapnutý vibrátor. Bylo to jako rána elektrickým proudem. Cítila, jak jí nabíhá poštěváček a nalévají se jí pysky. Někdo jí vsunul nagelovaný prst do konečníku a to už se nedalo vydržet. Zaúpěla a stáhla svaly pánve a v orgastické křeči. Když otevřela stisknutá víčka uviděla nad sebou asi šest obličejů v maskách, kterým plály zájmem oči. Drželi ji za ruce a ještě než se dozmítala, vsunul někdo cévku hluboko do její močové trubice. Zároveň s posledním vrcholných stahem ucítila úlevu vymočení, které bylo skoro stejně tak úlevné jako orgasmus. Byla ráda, že nešla čůrat předem, skutečně to byl velice příjemný prožitek.
Opět dostala napít a čekala, že ji odpoutají. Ale nestalo se tak. Ještě se jí mušlička neodkrvila a nějaké studené ruce jí vsunuly dovnitř gynekologické zrcadlo. Bylo ze dvou vypouklých částí a dalo se doširoka rozevřít. Obličeje se přesunuly za roušku opět k jejím nohám. Podle dechu na kundičce poznala, že se jí někdo dívá zblízka dovnitř. Střídali se a někdo jí tam vsunul prsty a ohmatával děložní čípek. Za rouškou zahlédla vztyčenou vysokou postavu a křeslo se pod ní začalo opět zvedat. Pak ucítila něco kromě zrcátka, co nemohla nejprve poznat. Podle doteku a pohybů ale vzápětí poznala, že ji nějaký muž souloží a to i s tím zrcátkem uvnitř. Ostatní se zase rozptýlili kolem ní. Nějaké ruce se začaly dotýkat jejích vztyčených bradavek. Pár kapek pálivého roztoku, který skanul na její prsa, ještě víc zvýšilo jejich citlivost. Cítila že se jí opět vrací vzrušení. Nagelovaný prst v konečníku vzápětí vystřídal anální vibrátor. Muž přirážel stále divočeji a vzrušeně nahlas dýchal. Pár sekund po tom co ucítila proud jeho semene v hloubce své vagíny, dosáhla druhého vyvrcholení i ona.
Ještě chvíli jí nechali zavedený vibrátor v prdelce a ona vychutnávala nekonečné vlny silného zážitku. Opět pár loků čaje, ale žádná pauza. Vyjmuli zrcátko a provedli výplach pochvy. Jemné prsty jí mnuly bradavky a pocit rozkoše byl promíchán s pocitem bolesti. Na kundičku, která se teď rozevírala jako rudý květ, někdo nanesl pálivou tekutinu a ona cítila příjemné horko. Něčí ruce z podnosu vzali několik peánů a pomocí nich jí rozevřely malé pysky. Cítila chlad na poštěváčku, který byl obnažen. Prsty v gumových rukavicích jí prohmatávaly útroby. Pak neomylně zakotvily v místě jejího g-bodu. Cítila tlak a zvláštní pocit plnosti. Prsty jemně tlačily vzhůru a ona pomocí mírného tlačení jim šla vstříc. Teplý dech a něčí jazyk na poštěváčku. Zavřela oči a vychutnávala si ten pocit znovu narůstajícího vzrušení.
Pak ucítila něco teplého na dlani pravé ruky. Otevřela oči a viděla velký penis muže, který stál po její pravici. Penis mu čouhal pod zelených pláštěm. Nabídl jí ho do ruky. Nemohla s ní hýbat, ale silný a horký klacek pevně stiskla. Muž souhlasně zabručel a začal přirážet. Ucítila totéž ve druhé ruce. Tento úd byl menší, obřezaný a úplně mokrý. Stiskla prsty oba penisy a muži se sami postarali o jejich pohyb. Zavřela oči, aby se mohla lépe soustředit na pocity mezi svými stehny. Peány ji skoro bolestivě svíraly pysky, ale ji bolest aktivovala k ještě většímu vzrušení. Muž sál, olizoval a kmital jazykem na jejím poštěváčku a rytmicky tisknul magický bod uvnitř její vagíny. „Už teče!“ slyšela hlasy u svých nohou. Teprve potom si sama uvědomila proud tekutiny, který z ní prýštil.
Někdo muže odstrčil a slízával každou kapku, kterou vypustila. Měla pocit, že rozkoší omdlévá. Pár přitlačení na g-bod a mezi zuby stisknutý poštěváček rozpoutal ohňostroj jisker za jejími očními víčky. Orgasmus byl tentokrát dlouhý, hluboký a velice mokrý. Cítila proudy horké lávy, které jí smáčejí zadek. Na jazyku ucítila chuť krve. Rozkousla si ret, jak byla soustředěná na svou rozkoš. Uvolnila trochu křečovitý stisk rukou a po krátkém zrychlení jí zápěstí a předloktí smáčel proud semene obou mužů. Malá postava se k ní sehnula. „Líbí se vám to?“ Jen kývla a usmála se na zelené dívčí oči nad rouškou. „Necháme vás chvíli odpočívat,“ pokračovala dívka. Někdo ji opláchl kundičku a jemně osušil. Odstranili roušku na její hrudi. Další rozepnul řemeny na nohou a rukou. Dívka na ni položila měkkou teplou deku, zhasla ostré světlo nad hlavou a s ostatními odešla. Ještě než usnula vyčerpáním, stačila si pomyslet, že to skutečně stálo zato prožít.