Víkend na chatě

           V pátek odpoledne v 16.00 jsem měl být dle domluvy na parkovišti u lesa, kde si mne měly vyzvednout dvě dámy, s nimiž jsem měl strávit víkend na chalupě jedné z nich. A tak jsem tam pro jistotu přišel o 10 minut dříve aby nemusely náhodou čekat. Lehce po 16 té opravdu přijelo auto a jedna z dam mne oslovila: „ Ty jsi od paní Mileny že?“ Odpověděl jsem že ano. „Říkala, že se nám budeš líbit a zatím to vypadá, že by jsi mohl. Svlíkni se tady ať vidíme, jestli to bude i dole v pořádku.“ Stáhnul jsem si tedy kalhoty a slipy. „Do naha, žádné jen tak lehce!“ Tak jsem se svlékl do naha aby vše viděly. Stál jsem tam nahý a otáčel se jak chtěly aby si mne mohly dobře prohlédnout ze všech stran. Sem tam projelo auto a jedno i zastavilo u nás, byly v něm dámský spolek asi na výletě. „Líbí se vám dámy?“ ptaly se ty 2 a smály se. Když se jim dostalo odpovědi, že ano tak jsem dostal příkaz abych šel k jejich autu a hezky se jim ukázal z blízka. Protože jsem dostal od své paní příkaz, že je mám poslouchat na slovo tak jsem k tomu autu tedy šel. „Máte dámy pěkného a poslušného čuráka“, komentovaly mne z auta a začaly z něj pomaličku vystupovat. „To není náš, máme ho jen půjčeného na víkend a kontrolujeme si kvalitu dodávky“ odvětily. Stál jsem tam nahý a kolem mne šest žen a všechny si mne prohlížely. „Podívejte, mu se staví!“ zvolala jedna z nich.  A opravdu, penis se mi začal pomalu zvětšovat až mi stál úplně. „Vypadá dobře, není zrovna extra macek ale je pěkně tlustý“ dámy se prostě dobře bavily. „Nešahat! To smíme jen my, je náš!“ varovala je jedna z dam. „Už jsme se dost pobavily, obleč se!“ dodala. Tedy jsem si došel pro věci a oblékl jsem se do nich. „Tak dámy, představení je u konce“, pokračovala. „Dejte nám číslo, kde si můžeme objednat takového poslušného bobečka“ prosily a číslo dostaly. „Věci si dej do kufru a nastup, jedeme“.

            V autě jsme se představili, ta vyšší černovlasá říkala, že se jmenuje Šárka, ta menší a zrzka Karla. Cesta ubíhala v pohodě a v příjemné konverzaci, dámy se ptaly na všechno možné a já jim odpovídal. Najednou Šárka zastavila a řekla Karle, že má řídit, že prý jak viděla toho mého stojícího čuráka, tak dostala strašnou chuť. Sundala si z pod sukně kalhotky a šla si sednout ke mně dozadu. „Jeď Karli, nechám se udělat prstíky“. A tak jsme pokračovali v jízdě, já Šárku jemně pod sukní dráždil prsty a ona si to pěkně užívala. Za chvíli šeptala, že už bude a že chce vidět mého čuráka, ať se svléknu. Tak jsem se v tom malém prostoru svléknul, penis mi stál a já pokračoval v jejím uspokojování. „Dělej, dělej!“ šeptala a vzala si do ruky můj penis a mačkala ho. Jak to na ni šlo tak mi ho mačkala stále silněji a silněji, když to na ní přišlo tak jsem myslel, že mi ho rozmačká. Zmítala se na zadním sedadle a užívala si každý okamžik. To už auto stálo a Karla se taky dožadovala toho co měla Šárka. Vyměnily si místa a já dělal Karle to samé jako Šárce, ta se rozjížděla pomaleji než Šárka ale o to bouřlivější měla zakončení a komentovala to pak slovy, že to bude teprve paráda až je udělám jazykem.

            „Obleč se, za chvíli jsme na místě, je tam moc zvědavých očí kolem“, povídá Karla. A opravdu, za chvíli jsme byli na místě, otevřel jsem bránu a Šárka zajela dovnitř s autem. Chata to byla perfektní, plot z vysokých tůjí, aby nebylo vidět, co se děje na zahradě a na zahradě bazének. Vybavení chaty taky skvělé, vana s vířivkou, velká postel, obývák perfektně zařízený. Vynosil jsem věci z auta a dal je na místa, které si určily. Pak jsem jim otevřel víno a nalil do skleniček. Dámy se mezitím převlékly do plavek a já mohl ohodnotit jejich postavy. Šárce podle krku bylo kolem 50ti ale tělo měla ženy o 10 let mladší a to minimálně, Karle jsem tipoval lehce přes 40cet a tělo měla na ten věk, ale přesto stále nádherné i když byla lehce při těle, děti se musely někde projevit. Ale ty její prsa, ty byly! Horní díl plavek měl co dělat aby je udržel i když jak jsem se měl přesvědčit, byly dost pevné, Šarčiny prsa byly menší, tak kolem dvojek bych tipoval a to jsem ale trošku přidal. „Vezmi věci ven na zahradu k bazénu, jdeme se opalovat“ povídá mi Karla. Její příkaz byl v mžiku splněn a věci u bazénu byly nachystány. Obě dámy již za chvíli si užívaly večerního sluníčka u bazénu a já je obsluhoval, jak jinak než nahý jak dámy přikázaly. Za chvíli byly i ony na Evu a já je mazal olejem na opalování, každé místo na těle, žádné jsem nesměl vynechat. Když jsem mazal Karlininy velká prsa tak jsem byl i já řádně velký. Dámy se tím bavily a Karla olejem namazala můj stojící penis a Šárka si vzala na starost varlata. Měl jsem z penisu ocelovou tyč jak byl tvrdý. „Běž se zchladit pod studenou sprchu“ poručila mi Karla „ať to s tebou tady nešlehne! Nechtěl mi klesnout ani v ní, nakonec jsem se uklidnil a mohl se dál věnovat svým povinnostem při obsluze dam u opalování.

            Potřebovala by jsem oholit nohy povídá mi Šárka. Donesl jsme náčiní na holení podle instrukcí a dal se do práce, opatrně a pečlivě. Když jsem byl hotový tak chtěla ať si oholím svůj penis a i když jsem si ho holil před odjezdem a byl úplně hladký tak jsem proceduru opakoval. Obě mne při tom pozorovaly. „Uměl by jsi vyholit nejen svůj penis? Zeptaly se mne pak. Jistěže uměl, už jsem to párkrát dělal. Dostal jsem tedy úkol vyholit Karlin klín. Roztáhla mi svá stehna a já uviděl tu její růžovou nádheru. Její stydké pysky byly nalité krví, byla pěkně vzrušená. Velmi opatrně jsem ji holil okolo nich, prsty jsem je dával stranou a přitom ji dalšími doteky vzrušoval. Když jsem byl s prací hotov byla hladká jako zadeček miminka. Houbičkou jsem ji umyl a prohlížel si tu nádheru, jestli náhodou nikde není kaz v podobě chloupku, který by jsem přehlédl. Nikde jsem nic nenašel a ani Karla ne. Obě byly s mou prací spokojené. „Nyní ji vylízej“ rozkázala Šárka a já jazykem zajel do její štěrbinky a cítil její vlhkost, její vzrušení. Byla opravdu velmi vzrušená, párkrát jsem jen jazykem přejel přes její poštěváček a už byla, proti tomu jak reagovala nyní, tak v autě byla úplně krotká, stiskla mne mohutně stehny, vydala ze sebe dlouhý sten a začala močit mi přímo do úst a protože mne stehny držela tak silně, že jsem se téměř nemohl pohnout, tak mi nezbylo nic jiného než ji lízat a snažit se abych se moc nenapil. Když konečně povolila stisk tak jsem byl skoro udušený. „Líbil se ti ten zlatý déšť“ ptala se mne Karla ale já nemohl popadnout pořádně dech a tak jsem se ani nesnažil odpovídat. „Lehni si na zem poručila mi“ já uposlechl, ona se nade mnou lehce rozkročila a začala na mne z výšky močit. Koukal jsem se, jak to na mne z té její čárky padalo na obličej. Za chvíli přestala a přesunula se nad můj stojící penis, který pokropila další dávkou. Ležel jsem tam pomočený z hora dolů. „Běž se opláchnout a hned se vrať, máš tu ještě povinnosti!“ poručila Šárka. Poslechl jsem ji a za chvíli jsem byl opět zpátky. Karla se nechala mým jazykem rozmazlovat, dělal jsem ji to dle jejího příkazu pomalu. Když se mi zdálo, že se blíží její chvíle tak mé prsty do ní zajížděly v rytmu jako by jsem ji souložil. Netuším, jestli jsem to dobře odhadnul nebo jsem se jen trefil do jejího rytmu ale za chvíli byla, sténala a vzpínala se, já nepřestával lízat a zasouvat do ní své prsty, její orgasmus trval dobrou minutku.

            Pak jsem šel nachystat večeři, po ní jsme se přesunuli do obýváku a koukali se na televizi. Děvčata se bavila o všem možném co jim slina na jazyk přinesla. Když skončil film byl, jsem opět povolán do služby. Lízal jsem Šárce lasturku tak dlouho, až se udělala, pak jsem dostal příkaz ji jejími slovy „vyšoustat ze zadu o stůl jako děvku“. Opřel jsem ji tedy o stůl, přistoupil k ní ze zadu, naslinil špičku penisu, to pro jistotu, a pak jej do ní zezadu pomalu zasunul celého dovnitř. Dvakrát nebo třikrát jsem ji pomalu projel a pak jsem ji opravdu začal šukat jako děvku, přirazil jsem ji ke stolu a prudce ho do ní vrážel. Věděla co chce, za chvíli byla hotová a pak ještě jednou ale vyšlo to jen tak tak, musel jsem ho z ní vytáhnout abych se do ní nevystříkal. „Proč jsi ho sakra vytáhnul?“ obořila se na mne. Odpověděl jsem po pravdě, že by jsem se udělal. Nastavila mi dlaň a dostal jsem příkaz se vystříkat na ní což jsem provedl, svůj žalud jsem přiložil až na její dlaň neb jsem věděl, že budu stříkat prudce a dlouze. Brzy měla dlaň plnou mého spermatu a když viděla, že nedostačuje tak přiložila druhou ruku. Vymačkával jsem ze svého ocasu do jejich dlaní každou kapičku co se dala z mého penisu vydolovat. Když jsem s tím skončil poslušně jsem z jejich dlaní slízal všechno své sperma a každý její prstík jsem dočista olízal aby na něm nezůstala ani kapička ba ani náznak, že jsem stříkal do jejích rukou.

            „Postaví se ti doufám znovu?“ zeptala se Karla „taky chci svůj díl tvého čuráka v sobě.“ Postaví, jen prosím o chviličku strpení. „Době. Mezitím si hrej s mými prsy“. Hezky a jemně jsem si tedy s nimi hrál, hezky jsem je hladil a masíroval, hrál si s jejími bradavkami, lízal je a sál, olizoval její dvorce tak dlouho až se mi zase postavil. „Výborně“ konstatovala, když zjistila, že jsem opět připraven na akci “ pomalu mne dělej a nikde nespěchej. A stříkat budeš dovnitř, ale nejdřív se dovolíš“. Tak jsem ho do ní pomaličku zasunul, kousíček po kousíčku, nejprve jen žalud a ten jsem z ní vytáhnul a projel jím přes poštěváček, párkrát si ho na něm pohonil a pak ho zasunul do ní dovnitř. Pěkně jsem ji projížděl celou délkou svého penisu a jí se to líbilo, aby ne když jsem se držel přesně jejími pokyny. Já si to taky užíval v té její vlhké a sametové kundičce. Píchal jsem ji pěkně dlouho než to na mne přišlo. Zahlásil jsem ji, jak jsem dostal za úkol, že jsem připraven stříkat. „Dobře, udělej se do mne, mám to ráda a pak mne vylížeš“ povídá mi. Když jsem se pohnul, abych stříkal, tak se ke mně přitáhla a zakousla se do mne zuby a zabořila do mne nehty. Bolelo to ale i rozkoš byla mnohonásobná. Nastříkal jsem ji tedy svou dávku spermatu do její jeskyňky, cítil jsem každý stah, každé vypuzení spermatické dávky z penisu a stále ji projížděl i poté co jsem přestal pouštět šťávu dokud mi neklesnul. Poté jsem se k ní sklonil a lízal sperma z ní vytékající a u toho jsem se zaměřil na to, abych ji udělal znovu, což mi moc práce nedalo. Tentokrát ale nemočila, taky by se to vevnitř špatně uklízelo.

            „Jsi velmi dobrý a jsme s tebou spokojené,“ povídají mi, „co máš rád ty?“ Odpovídám, že miluju hrátky s mými koulemi. Hned se jich zmocňují, nejprve mne Šárka za ně chytla a jemně zmáčkla. „Více, více!“ vzdychám rozkoší a ona svůj stisk zesiluje. Karla mi mezitím honí můj zvadlý penis, který se ale moc nemá, aby se zvětšil do své původní velikosti. Jen do té doby než Šárka mé koule pustí a pleskne mne přes ně rukou. Bolí to a dost pěkně, ale ocas se mi z toho staví do pozoru. A znovu mne bouchá do koulí. Bolí to ale je to i příjemné, mačká mi koule až mne to bolí a Karla nepřestává honit nyní už naběhlý penis. Strkají mne do křesla, Karla kleká přede mne a saje mi koule, silně a drsně. Je to velmi vzrušující, saje jednou levou a jednou pravou. Pak mne kouří a občas kouše do penisu. Na zem,“ přikazuje Karla. Poslouchám ji a sedám si na zem, nohou mi šlape po penisu a koulích, tlačí a pořádně mi je masíruje nohou. Šárka se k ní přidává a 2 nohy dělají více rozkoše než jedna. Ale i někdy více bolesti. Obě na mne vidí, jak se mi to líbí a přidávají na intenzitě a taky vidí, že za chvíli budu mít vyvrcholení. Nechávají toho a komentují to slovy: „Tak náš chlapeček je připravený stříkat, že?“. Podle jejich pokynů se předkláním a opírám o stůl, některá z nich mi strčila do zadku prst a pak ještě jeden, druhá mi zmáčkla koule a já si honil a stříkal, bylo to nádherné po tom všem co se mnou prováděly. „Ukliď to po sobě a jdi spát, ráno tě zase zavoláme“ řekly mi a odešly do ložnice.

           

            Ráno jsem vstal brzy a čekal až mne zavolají. Když se to stalo tak jsem rychle za nimi šel, našel jsem je v posteli nahé, každá s nohama od sebe a kundičkou roztaženou. Koukal jsem na ně a nevěřil vlastním očím. „Vyber si jednu z nás a tu vylížeš“ povídá Šárka „ a tu druhou ojedeš.“  Tak jsem si vybral Karlu a hezky jsem si s ní po ránu pohrál, prsty roztahoval její štěrbinu a sál její poštěvák dokud se neudělala a pak jsem vstoupil do roztažené Šárky a vrážel ho do ní jak divý, pak zezadu aby si pořádně užila celou jeho délku. Když to na mne přišlo tak jsem se jí udělal na zadeček, těch pár kapek co ze mne vyteklo jsem poctivě slízal. Když ovšem chtěla Karla ať jí taky pomiluji tak už mi to nešlo ať jsme dělali co jsme dělali tak se nepostavil. „Naštěstí moje babička byla bylinkářka a tak trochu čarodějnice, dám ti něco od ní vypít. Ale až později, nyní to musím namíchat“ povídá mi Karla,“ uvidíš, že to bude báječně fungovat. Ale nyní aspoň ještě jednou jazykem!“ Učinil jsem co po mně chtěla a pak jsme šli chystat lektvar.

            Jak řekla tak se stalo, dala mi vypít hrníček s nějakými bylinkami  a řekla, že to bude za chvíli fungovat. Tak jsme seděli u televize, já nahý a ony oblečené a čekali až ten lektvar zabere. Asi za půlhodinky zabral, postavil se mi z ničeho nic a byl slušně tvrdý macek z něho. Šárka to brala s nadšením a Karla konstatovala, že ji říkala, že to bude fungovat. Vtom zazvonil zvonek. „Běž se podívat kdo tam je!“ povídá Šárka. Jdu tedy nahý ke dveřím a lehce je otevírám jen tak abych vykouknul hlavou ven a aby nebylo vidět, že jsem jak mne pánbůh stvořil. Je tam nějaká paní a překvapila mne s jakou vehemencí se vtlačila dovnitř se slovy“ Tak ti nesu Šari vrátit ty tvoje věci“, vůbec jsem neměl šanci ji zastavit, najednou je uvnitř a kouká na mne nahého se ztopořeným penisem. „Vyjeveně na mně kouká a málem ji na zem z rukou padají ty věci co nese Šári vrátit. „Vy, vy, vy jste ten bratranec Šárky, co tu má být na prázdninách? Ptá se mne celá vyjevená, ale oči z mého ocasu nespouští. Situaci zachraňuje Šárka: „Pojď dál Květo, tohle není bratranec ale pokusná osoba na které jsme vyzkoušeli jeden lektvar, proto mu tak stojí neb výsledek byl pozitivní“. „ Má ale kládu“ vypouští z úst, „takovou jsem neviděla ani nepamatuji, s takou bych si dala říci!“ „Pojď dál a nestůj tu ve dveřích, ještě králík chytne ptačí chřipku!“ povídá ji a otáčí se ke mně ať ji vezmu ty věci. Návštěva jde dál a stále má oči na mém přirození. „Co s ním budete dělat?“ ptá se zvědavě Šárky. „Paní magistra bude sledovat po jakou dobu bude pokusnému objektu penis stát“ odpovídá ji a mrká spiklenecky na Karlu. „Jejda, jaký je odhad?“ ptá se zvědavě dále. „No podle dávky jakou dostal by měl být fit tak 2 hodinky, proto je taky nahý abych mohly kontrolovat, jestli se třeba erekce nezmenšuje“ přidává se ke hře takzvaná paní magistra. „Jejda, to je dlouhá doba, to se načekáte ne?“ pokračuje Květa v rozhovoru a stále visím očima na mém penise a abych ji trochu poškádlil tak si ho beru do ruky a párkrát si ho přehoním. Návštěva polyká slinu. „ Děvčata, já neměla chlapa ani nepamatuju, ten můj je impotent už řadu let a jestli nemáte jiné využití tak já bych Vám ho otestovala, jestli fakt vydrží“ nabízí se paní. Ta je ve věku Šárky ale je na ni vidět, že ty roky má. Ty dvě na sebe mrkají a mají co dělat aby nevyprskly smíchy. „ No jestli chceš tak by to šlo ale jen s gumou a musí to být před námi abychom mohli zaznamenat vše, co se bude dít pro firmu jenž nám tento preparát poskytla“ povídá ji Šárka. To ji trochu bere vítr z plachet a chvíli je potichu a přemýšlí. Pak najednou na to kýve, jako že souhlasí. „Jo a sperma musí být odebráno do skleničky, pro laboratorní vyšetření“, dodává Karla. Květa bere vše na vědomí, odchází za doprovodu Šárky asi do koupelny a za chvíli se vrací v rouše evině. Jemně a zkušeně si bere můj čnící klacek do ruky a krásně se s ním mazlí. Ta v mládí rozhodně nezahálela. Zároveň zkouší i jak je pružný a co všechno snese. Bere mi ho do úst a je to lahoda, je to orální přebornice, ta by mi ho postavila i kdybych byl mrtvý a když mi tak krásně stojí tak nemusí nic stavět a o to více se věnuje tomu aby mi dělala potěšení. Cítím jak se mi ocas napíná ještě více pod jejím drážděním a je tak naběhlý, že má co dělat, aby přetáhla kůžičku přes žaluda. Pak mne vybízí, abych si lehnul na zem, ona si mi sedá na břicho a ukazuje mi jakou ji má. Její stydké pysky jsou velké a zabarvené spíše do fialova, musím přiznat, že se mi líbí, roztahuje si je, abych lépe viděl, do čeho jdu, nasazuje mi prezervativ na penis a nasedá na něj. Evidentně si tu chvíli vychutnává neb jak na něj úplně nasedne tak se chvíli nehýbe a jen se prohne. Pak se jemně na něm začíná vrtět a pohybovat, přidává stále na důrazu a rychlosti, prsty si hraje s poštěváčkem. Tempo se stále stupňuje až do jejího vyvrcholení kdy do mne zarývá své prsty. Sedá si do křesla, klekám mezi její stehna a beru si ji, nešetřím ani ji ani sebe, za chvíli jsem připravený stříkat a sděluji to všem, hlavně publiku, tedy Šárce a Karle aby přinesly tu skleničku. Moc ze mne neteče a Květa se tomu diví. Ty 2 ji vysvětlují, že než se začalo s pokusem tak jsem si ho musel 5x vyhonit u porna. Květa chápe, že to je součást pokusu a ničemu se nediví. Poté co jsem se vystříkal tak mi z něj krev naštěstí odtekla, už jsem se bál, že bude stát věčně, tedy ne věčně ale ty 2 hodiny jak Karla povídala. Květa si ho ale bere do úst a staví ho, přesně ví jak na mne a chce abych ji lízal, tak jdeme do polohy 69, já ji lížu a ona mne kouří. Za chvíli musí Šárka přispěchat se skleničkou a jímat mé sperma. Ale nestíhá to neb Květa mi ho suverénně vykouří způsobem o jakém se mi ani nesnilo, nejprve mi ocas rozebrala na miliony citlivých bodů a pak složila zpět. Komentovala to pak slovy, že vzorek mají a takovou dobrotu si nenechá ujít. Pokračoval jsem v lízání a Květa naštěstí můj penis nechala chvíli odpočívat. „Už to je skoro 2 hodiny“ povídá Karla „ za chvíli by měl účinek pominout!“ Květa se bere příležitosti, opět mi ho v ústech staví a poté se nechá ode mne ze zadu uspokojovat. Snažím se a za chvíli se jí opět zmocňuje ten stav bez tíže, s mým ocasem vevnitř a s jejími prsty na poštěváčku. „Už jsou to 2 hodiny a 10 minut a stále stojí“ komentuje situaci Šárka, „ už stačí, vytáhni ho ven, ať víme přesně kdy klesne“.  Květě se to moc nelíbí, ale musí se podrobit. Tak tam stojím tedy s tvrdým ocasem a čekáme kdy klesne. Asi po 10 minutách k tomu dochází. Květa už je mezitím oblečená a spokojená a prý kdyby ještě potřebovali pomoc s testováním tak že je k dispozici, stačí zavolat a přijde. Když odejde tak je spousta smíchu  když mi do smíchu moc není, už ho mám dost opotřebovaného. Šárka vysvětluje, že Květa je super ale trochu chudák, že ten její dost chlastal a už je dlouho k nepotřebě a ona má pořád chutě. Obě se shodly, že udělaly dobrý skutek a stále se smály tomu jak visela očima na mé špejli. No ale stejně jsem je pak musel uspokojit jazykem, než jsem šel chystat na oběd.

            Jen co odchází, tak mne posílají zpátky do obýváku, musím se předklonit a je mi do zadku zasunuto hrdlo nějakého krému a pak cítím, jak z té tuby mi krém teče do zadku, Šárka má na sobě připnutého robertka, přichází s ním ke mně a pomalu mi ho zasouvá do zadku a já jsem najednou v pozici na kterou moc nejsem zvyklý. Ovšem na prostatu to působí dobře, penis se mi znovu staví do provozního stavu, Karla mi ho prohoní, aby se ujistila, že je správně tvrdý. Šárka mne nechává na chvíli v klidu, podvazují mi koule dlouhým provázkem. A dostávám příkaz abych ze zadu souložil Karlu což hned činím a pak do mne zase zajíždí Šárka se svým připínákem, provázek od mých koulí má v ruce a tahá za něj, chvílemi tak silně, že nemohu do Karly ani zajet, aby mi je neutrhla. Je to ale moc vzrušující, je to na mne i vidět, dělám co mohu abych ještě chvíli vydržel ale nedá se to a hlásím, že se udělám, Karla se otáčí a zatímco mne Šárka píchá ze zadu a tahá za koule, tak mne kouří do konce a pak se opět ke mne otáčí zády, abych ještě svůj penis do ní zasunul než mi klesne což jsem rád učinil.

 

            Před obědem měla Šárka telefon a vrátila se s tím, že večer přijede návštěva, prý nějaká Zuzana s manželem (Toníkem), že s nimi je strašná sranda, že to bude príma večer. No a než přijedou tak že si pěkně ještě se mnou užijí. Jazyk jsem měl už z toho lízání dřevěný a prsty jsem měl jako by jsem je měl pořád ve vodě, skoro by jsem řekl odvápněné než byly obě konečně spokojené a dostal jsem milost. No a pak začaly přípravy na večer.

            Návštěva přijela před šestou večerní, paní kolem šedesáti let, manžel trošku starší, a vyklubala se z nich opravdu veselá kopa, pilo se víno, vedly všelijaké řeči, no prostě zábava byla v plném proudu. Venku bylo hezky teplo, koupali jsme se v bazénu a slunili se všichni v plavkách. Jak hladina alkoholu stoupala tak stydlivost klesala a za chvíli jsme se všichni opalovali nazí a vedly se různé řeči o sexu a různých zážitcích. Když si Zuzana myslela, že ji nemůžu slyšet tak Šárce řekla, že by ji zajímalo jak velkého ho mám. Povídání bylo čím dál více konkrétnější a nakonec přišla řeč na různé fantazie a přání co by kdo chtěl. Ty dvě se nepřiznaly, že mne tam mají jako hračku, řekly že jsem ten bratranec, co měl dojet na prázdniny. No a nakonec vyklouzlo z milé návštěvy, že by chtěla, aby ji někdo osouložil před jejím manželem, který se na to bude koukat, že se jí líbím a manželovi prý taky, tak jestli by jsem nechtěl někdy k nim přijet, že by jsme to spolu uskutečnili. No a jak byly děvčata pěkně v ráži tak že by se koukaly taky, že by to nemuselo být marné. No a já to zase celé odedřu, ach jo! Tak jsme se tedy od bazénu přesunuli dovnitř. Zuzana se ke mně hned má, ale jak jsem již zničený tak se nic neděje, hladí mne, honí mi ho, kouří ale je pořád tak na půl žrdi. „mám své roky ale uvidíš, že se ti to bude líbit, vysaju ti ho jako málokterá!“ sděluje mi šeptem. Z ničeho nic se mi ocas konečně staví a Zuzka to připisuje svým šikovným rukám, já podle toho jak je tuhý tak elixíru Karly, jen ten alkohol posunul začátek náběhu. Kdybych s nimi nepil tak by mi stál už venku u bazénu! Je to na mne zrada, ale co už nadělám, život je boj, někde jsem ho musel mít v pití. Lížu ji tedy tak, aby její manžel hezky všechno viděl, roztahuji ji čárku a dobývám se do ní svými prsty. Tonda to všechno se zaujetím sleduje, ale nic to s ním nedělá. Až když nasazuji penis na její otvor tak se mu začíná zvedat a jak sleduje jak ji mrdám před jeho očima, tak mu pěkně ztuhnul. A má ho pěkně velkého, možná většího než já, ale není tak hrubý, je to taková tyčinka spíše. Šárka s Karlou mu ho honí a kouří při tom jak se kouká jak mu dělám manželku. Vstává, odsunuje mne bokem a sám ji pěkně dává zabrat, já stojím nad ní a ona mi chvíli ocas kouří a chvíli honí. Tonda je za chvíli hotový, stříká do ní a já zase přebírám jeho místo, svým penisem naháním sperma, které z ní vyteklo zase zpátky a strkám ho do té její vystříkané díry. Pěkně mi v ní ocas šplouchá a je to velice příjemné. Za chvíli do ní stříkám taky, naše sperma se smíchává. Skláním se k ní a vylizuju tu dobrotu co je v ní. V tom okamžiku milá Zuzanka taky dosahuje vrcholu, rukama tlačí mou hlavu do svého rozkroku aby mne donutila usilovněji lízat. Nebráním se tomu a dělám ji co největší potěšení. Nikdy by jsem neřekl, že bude mít ve svém věku takový temperament.

            Tak sedíme kolem stolu všichni a probíráme předchozí chvíle. Zuzana je šťastná, povídá, že Tondovi už dlouho nestál ale dneska ho měl jako tyč. Ten se směje a přikyvuje jí, že se mu to moc líbilo a že si to se mnou rád zopakuje. Na chvíli je opouštím a jdu na záchod. Když se vracím, potkávám v kuchyni Tondu. Že se mu líbím říká a že by mne chtěl vykouřit mi povídá. Jsem na rozpacích, ale nevidím důvod proč to nezkusit, Tonda mi ho bere do ruky a do úst a za chvíli mi stojí a jemu taky, jak si všímám. Mi ho kouří a sobě si ho honí. Ovšem za chvíli už je to věc veřejná, Karla nás zahlédla a hned nás naprášila, všechny přišly, aby se podívaly jak mne Tonda kouří. „Pojď sem ať tě ošukám volá Tonda na Zuzku, ta neváhá a jde, Tonda si ji otáčí k sobě zády a zezadu ho do ní zasouvá, ale nějak se netrefil a zasunul jí ho do zadku. Ale Zuzka nic neříká a přiráží tak to bude asi v pořádku. Já stojím vedle nich a honím si ho tak jak si Tonda přál, tedy tak aby na to mé honění viděl. Slastně vzdychá, když jí stříká do zadku. Pak si kleká přede mne on i Zuzka, pod níž se dělá loužička, jak z jejího zadku vytéká sperma na podlahu a společně mne kouří až do konce. Zuzka mne nechává Tondovi na dokouření a kleká si před Karlu a začíná ji lízat, já neváhám a to samé dělám Šárce. Karla je za chvíli hotová, Zuzka mne odstrkuje od Šárky a taky ji přivádí jazykem k orgasmu.

            Vracíme se do obýváku a rozhovor se stáčí na anální sex, že prý to není ono říká Šárka, ale Zuzka má jiný názor, že prý Šárka ještě neměla toho pravého na to a že neví o co přichází. Debata na toto téma pokračuje celkem dlouho a já jsem rád, že se nepřenáší do roviny praktické, kdoví co by Tonda všechno nechtěl a moje dupka je přece jenom panna, tedy když nepočítám prsty a robertky v ní J. Nakonec se rozcházíme unavení a spokojení spát.

 

            V neděli ráno mne budí nějaký pohyb v pokoji, než se stačím probudit, tak jsem rukama i nohama připoutaný k posteli, Zuzana mi kouří ptáka, který se mi skoro hned staví a Tondovi pomáhají Karla se Šárkou. Když se jim zdá, že jsem připravený, tak si na mne Zuzka sedá a prsty si honí poštěváček abych na to viděl, netrvá jí dlouho a je, slézá ze mne a já čekám, co se bude dít dále. Přichází ke mne Tonda, Zuzi mu před mýma očima líže análek a si Tonda nasedá na můj ocas jako před tím na mně seděla Zuzka a projíždí se na mém ocase. Jeho ocas honí Zuzi, když to na něj jde tak ho Zuzi vykuřuje a jeho sperma jímá v ústech. A z jejich úst se stěhuje na můj obličej. Tonda s ježděním na mém klacku nepřestává a užívá si na něm i se scvrklým ocasem. Asi za 5 minutek mu stojí zase a Zuzi se mu opět věnuje, tentokrát když to na něj jde tak ze mne sesedá a stříká mi na obličej přímo. Zuzana sedá na uvolněný penis, taky si ho strká do zadku a ukazuje mi svou volnou dírku do které vkládá prsty a hraje se s poštěváčkem. Ale za chvíli je Tondou z něho vyhnána a Tonda si sedá na můj stále stojící ocas. Ona se přesouvá a sedá si na můj obličej, rozmazává mi jeho sperma po tváři a já ji lížu. Naštěstí se za chvíli dělám a konečně stříkám Tondovi do prdele a klesá mi jinak by se na mně vozil asi do večera. Zuzana slézá ze mne Tonda ji dokončuje jazykem a ty 2 divačky se starají každá o jednu bradavku. Poté co se jim dílo podaří všichni poté odcházejí a nechávají mne uvázaného k posteli a na obličeji mi zasychá Tondovo sperma rozmazané Zuzinou prdelkou. Naštěstí ne moc dlouho, Karla se vrací a rozvazuje mne abych se mohl jít umýt.

 

Chvíli po 10té nás manželé opouštějí. Na chodbě se Zuzi vůbec nestydí, vytahuje mi ho ven zručným pohybem a povídá mi, ať se se svým mackem u nich co nejdříve ukážu, že se už oba těší. Máváme jim, když odjíždějí po příjezdové cestě směrem k domovu. A já jsem zase k dispozici nápadům Šárky a Karly, chtějí vyzkoušet to co jim Zuzka pořád povídala, tedy se jim snažím vyhovět, lížu Šárce análek a je evidentně spokojená, že to je příjemné, když ji strkám jazyk do otvoru tak se trochu ošívá ale pak se tomu pocitu poddává a vrní spokojeností, Karla k nám přistupuje, a strká prsty do Šárky, ta se udělá zrovna v okamžiku kdy mám jazyk hluboko v jejím řitním otvoru. Pak se s Karlou mění ale Šárka ji už rovnou dělá robertkem zatímco já ji dělám jazykem dobře na a v zadečku. Karla je na to citlivá, dělá se 2x skoro okamžitě a tak zkoušíme menší změnu, lížu ji a prstík mám v jejím zadku. Tato kombinace je taky dobrá a za chvíli prožívá zase svou malou smrt. Šárka nechce zůstat po zadu a taky se poddává tomuto experimentu ale u ní to nefunguje, prstíky ze zadečku musí pryč a pak se teprve udělá.

            Zdá se, že toho už taky, naštěstí, mají za víkend dost a tak už nebudou snad moc aktivní. Ale to jsem se mýlil, chtěly se bavit. Nejprve donesla Šárka odněkud prádelní šňůru a začala mi ji ovazovat kolem koulí a stahovat tedy varlata dolu. Měl jsem je za chvíli omotané jako když pavouk omotává mouchu pavučinou, pytel jsem měl pěkně protáhlý a dole 2 koule v miniaturním prostoru. Poté vytáhla lepící pásku a přelepila mi celý obvod mého penisu páskou až vypadal jako mumie. Nakonec mi stáhla co nejvíce předkožku a tu mi taky přelepila páskou. A pak mi ho začala honit, moc to nešlo, ale penis se zvětšil, tedy penis ne, ten zůstal stažený páskou ale jen žalud naběhnul. A taky se mi ocas nějak ohnul do leva jak byl tou páskou slepený. Tak mi tedy honily naběhlý žalud, plivaly na něj, aby jim lépe v ruce klouzal, roztahovaly mi močovou dírku a zkoušely, která plivne přesněji doprostřed ní. Nakonec vzaly tic tac bonbony a asi 15 mi jich strčily do penisu hezky jeden po druhém. Otvor pak přelepily páskou, aby nevyklouzly. A nakonec mi odvázali šňůru z koulí a stáhly mi je také páskou. S výsledkem byly spokojené a fotily si mne na mobil. Pak sundaly pásku z dírky do penisu a koukaly se, jak při honění jednotlivé bonbóny vyjíždějí z penisu. Když byly všechny tak mi je nasypaly do úst ať si užiju jejich chuti. Nakonec mne nechaly, ať si ho vyhoním i s tou páskou všude a byla to pěkná dřina se dopracovat k vyvrcholení. No a se sundáváním té pásky se moc nepáraly a strhávaly jí pěkně z ostra.

            Tak nám nenápadně utekla neděla a byl čas na návrat domů. Naštěstí, ty dvě by byly schopné mne úplně zničit svou aktivitou. Vracejí mne asi podle plánu přesně na čas jak se domluvily s mou paní. Ta mne nechá ať se svleču do naha a kontroluje jestli je na mne vše jak má být. Zjišťuje, že mám pytel absolutně prázdný a penis pěkně doničený ale jinak jsem v pořádku až na ty modřiny a škrábance.

Ale, a z toho mám v noci špatné spaní, domluvily se, že prý si mne vyžádají až pojedou za měsíc spolu k moři na 14 dní. Asi se dám na modlení! Pomooooooooooooc!